اکسید هد

دادکان: اگر تاج حرف نزند خودم همه چیز را می گویم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1204 ] - یکشنبه, 23 خرداد 1400

دادکان: اگر تاج حرف نزند خودم همه چیز را می گویم

دکتر محمد دادکان گفت: موفقیت تیم ملی کشورمان در بازی هایی که اهمیت زیادی دارد آرزوی هر ایرانی است. هیچ کدام از ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم و همیشه در هر ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
دادکان: اگر تاج حرف نزند خودم همه چیز را می گویم

دکتر محمد دادکان گفت: موفقیت تیم ملی کشورمان در بازی هایی که اهمیت زیادی دارد آرزوی هر ایرانی است. هیچ کدام از ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم و همیشه در هر ...

ارتش سرخ دات كام :

دکتر محمد دادکان گفت: موفقیت تیم ملی کشورمان در بازی هایی که اهمیت زیادی دارد آرزوی هر ایرانی است. هیچ کدام از ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم و همیشه در هر شرایطی از تیم ملی حمایت می کنیم.

دیدار تیم ملی ایران با عراق و شرایط عجیب جدول مسابقات، یک راه حل منطقی را مقابل ملی پوشان می گذارد؛ شکست تیم عراق. با این نتیجه هیچ ماجرایی به اما و اگر نمی کشد.

دکتر محمد دادکان رئیس اسبق فدراسیون فوتبال و از چهره های مهم ورزش کشور نیز وقتی با سوالی در این زمینه مواجه می شود می گوید؛ «من هم مثل تمام مردم ایران برای موفقیت تیم ملی کشورم دعا می کنم. امیدواریم عراق را هم مثل بحرین با اقتدار شکست بدهیم و با خیال راحت به دور بعدی مقدماتی جام جهانی برویم. موفقیت تیم ملی کشورمان در بازی هایی که اهمیت زیادی دارد آرزوی هر ایرانی است. هیچ کدام از ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم و همیشه در هر شرایطی از تیم ملی حمایت می کنیم.»

از محمد دادکان سوال کردیم این روزها چه می کند و اوقاتش چگونه سپری می شود. پاسخ دادکان جالب است؛ «سعی می کنم در دوران کرونا از خودم و دیگران مراقبت کنم. این یک وظیفه عمومی است. البته وقتی به مسائل جامعه خودمان فکر می کنم واقعا برایم سوالی به وجود می آید که این مدیران ما اگر انقلاب اسلامی نبود در کجای کار قرار می گرفتند؟ پست های مختلف ورزشی، غیرورزشی، سیاسی، اجتماعی و ... در تسخیر افرادی است که حتما باید با آنها باشید! این پست ها کجایش بر اساس لیاقت ها و توصیه های همیشگی بزرگان است؟ اگر انقلاب اسلامی نبود این مدیران کجا بودند؛ چه می کردند و الان چه پست هایی داشتند؟ امیدوارم هر کسی برای هر سمت و پستی که کاندیدا می شود، لیاقت مسولیت گرفتن و خدمت کردن به مردم را داشته باشد. ما با مردم زندگی می کنیم و از مشکلاتشان آگاه هستیم و می دانیم اگر غیر از این باشد حضور آنها در انتخابات و فرآیندهای مختلف کمرنگ می شود. انصافا خدمت به این مردم لیاقت می خواهد؛ از ورزش بگیرید تا هر مساله دیگری که با معیشت شهروندان سر و کار دارد...»

سوال آخر درباره پرونده ویلموتس است، می دانیم دکتر دادکان در این باره اطلاعات جامع دارد؛ «از ویلموتس فعلا نپرسید، چون راز آمدن این مربی به فوتبال ایران را شخص آقای تاج می داند. وقتی وزارت ورزش چنین گزینه ای را به تاج معرفی کرده؛ عجیب است چرا خود او در این خصوص هیچ حرفی نمی زند؟ من منتظرم تا همه واقعیت ها را خود آقای تاج به مردم بگوید؛ اما اگر بعد از مشخص شدن وضعیت ایران در راه صعود به جام جهانی، تاج حرفی نزد و بازهم سکوت کرد، آن وقت من همه چیز را با شما و مردم در میان می گذارم.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال تاجیکستان
استقلال تاجیکستان
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن