اکسید هد

انتظاری: به قهرمانی های چهارگانه این تیم خیلی امیدوارم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 542 ] - سه شنبه, 25 خرداد 1400

انتظاری: به قهرمانی های چهارگانه این تیم خیلی امیدوارم

 سهراب انتظاری معتقد است پرسپولیس در خط حمله و سایر پست ها بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارد و حضور این بازیکنان باکیفیت، پرسپولیس فصل جاری را به یکی از... 5 out of 5 based on 2 ratings.
انتظاری: به قهرمانی های چهارگانه این تیم خیلی امیدوارم

 سهراب انتظاری معتقد است پرسپولیس در خط حمله و سایر پست ها بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارد و حضور این بازیکنان باکیفیت، پرسپولیس فصل جاری را به یکی از...

ارتش سرخ دات كام :

 سهراب انتظاری معتقد است پرسپولیس در خط حمله و سایر پست ها بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارد و حضور این بازیکنان باکیفیت، پرسپولیس فصل جاری را به یکی از بهترین و پرمهره ترین تیم های چند سال اخیر تبدیل ساخته است. مسابقه حساس سوپرجام، قرعه جالب پرسپولیس مقابل استقلال در جام حذفی، بخت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا برای قهرمانی و دیدار حساس پیش روی تیم ملی مقابل عراق موجب شد تا گپ و گفتی با مهاجم سابق سرخ ها داشته باشیم.
 
*پرسپولیس به قید قرعه به استقلال خورد، دیدار دربی در مرحله یک چهارم جام حذفی را چگونه ارزیابی می کنید؟
قطعاً بازی پرسپولیس و استقلال و رویارویی این دو تیم تنور مسابقات جام حذفی را هم بسیار گرم می سازد و موجب می شود دو تیم نمایش بسیار جذابی ارائه داده و هواداران فوتبال را از تماشای یک دیدار ناب فوتبالی سیراب کنند. بازی در جام حذفی با لیگ بسیار متفاوت است و قاعده خاص خودش را دارد. دربی حذفی به دلایلی می تواند جذاب تر از دربی های لیگ برتر از آب درآید چون در لیگ هر دو تیم برای گرفتن امتیاز و نباختن به مصاف هم می روند و به نوعی محتاط بازی می کنند. این در حالی است که در جام حذفی به دلیل ماهیتش یکی از دو تیم باید برنده از زمین خارج شود و این نکته می طلبد دو تیم با ارائه بازی هجومی و رو به جلو فقط به برد و حذف حریف مقابل فکر کنند که این امر به جذابیت بازی دو تیم سرخابی در جام حذفی می افزاید. شرایط و شانس پرسپولیس هم در دیدار جام حذفی واقعاً بهتر از رقیب سنتی اش است اما ما می دانیم که شرایط دربی با بازی های دیگر کاملاً متفاوت است و یک دیدار خاص است و در واقع هر تیمی بهتر از موقعیت اش استفاده کند برنده دربی خواهد بود و به نظرم گام مهمی را برای قهرمانی در جام حذفی برخواهد داشت. دیدار دربی جام حذفی بسیار زیبا می شود و ای کاش تماشاگران هم در بازی حاضر می شدند که این امر حساسیت بازی را به اوج خود می رساند.

*بازار کری ها هم خیلی داغ شده!
 فکر می کنم کری خواندن با احترام حق هوادار است و هیچ ایرادی هم ندارد و در واقع در قاعده بازی ها خصوصاً رقیبان سنتی از قدیم وجود داشته و باز هم ادامه خواهد داشت اما شخصاً معتقدم کری برای بازیکن و پیشکسوت و مربی نیست و نتیجه درون زمین تکلیف همه چیز را مشخص می سازد.

*در رابطه با بازی سوپرجام بین تراکتور و پرسپولیس یعنی قهرمان های جام حذفی و لیگ چه صحبتی دارید و شانس قهرمانی را به کدام تیم می دهید؟
 فکر می کنم متأسفانه سازمان لیگ به هیچ وجه زمان مناسبی را در اوج بازی های ملی و باشگاهی برای سوپر جام انتخاب نکرده و مانند بیشتر کشورها حتماً بهتر بود سوپر جام قبل از شروع بازی های لیگ انجام می شد. در این بین پرسپولیس از برنامه ریزی سازمان لیگ بسیار ضرر کرد به نحوی که حالا مجبور است در غیاب بهترین بازیکن این روزهای خودش یعنی وحید امیری و دیگر ملی پوش اش یعنی کمال کامیابی نیا به مصاف تیم تراکتور برود البته به همه این موارد باید خستگی ملی پوشان و مشکلات دیگر را اضافه کرد؛ مشکلی که البته فقط به دلیل وجود بیشترین ملی پوش برای پرسپولیس وجود دارد و بقیه تیم ها از این قاعده مستثنی هستند؛ نکته ای که فشار زیادی را به تیم پرسپولیس وارد ساخته و شرایط کاملاً نابرابری را برای مبارزه پرسپولیس با بقیه تیم ها به وجود آورده است. این بی عدالتی صدای یحیی را هم درآورده که انصافاً یکی از بهترین مربیان حال حاضر ایران و حتی قاره کهن است و حتماً به عنوان مسئول فنی تیم باید از حق تیم خودش دفاع کند چون همه مسئولیت تیم برعهده یحیی است و در صورت کسب هر نتیجه ای این سرمربی پرسپولیس است که باید پاسخگو باشد.
غیبت وحید امیری هم قطعاً در بازی سوپر جام احساس خواهد شد چه بسا که ما در حال حاضر بازیکنی در سطح امیری که توانایی بازی در چند پست آن هم به شکل عالی را داشته باشد در اختیار نداریم اما با توجه به هماهنگی و قدرت تیمی بالای پرسپولیس و قدرت و فراوانی مهره های پرسپولیس که واقعاً بالاتر از تیم های دیگر است اجازه می دهد که من بگویم پرسپولیس قهرمان سوپرجام خواهد شد و ان شاءالله چراغ اولین قهرمانی این فصل را برای هوادارانش روشن خواهد ساخت تا سرآغازی برای موفقیت های بعدی و قهرمانی های دیگر پرسپولیس باشد و سوپر جام در واقع شروع راه چهارگانه پرسپولیس در این فصل خواهد بود که من با توجه به پتانسیل کادر فنی و تیم پرسپولیس خیلی به آن امیدوارم.

*در خصوص قهرمانی آسیا به پرسپولیس این فصل چقدر امیدوارید؟
یحیی شاکله اصلی تیم را حفظ کرده و بازیکنان بسیار خوبی را در پست هایی که در آنها نیاز به جذب بازیکن داشته به جمع بازیکنانش اضافه کرده که این مهم به قدرت تیم پرسپولیس به شدت افزوده و با تجربه موفق چند سال اخیر حالا خودش را به عنوان یکی از شانس های اصلی قهرمانی آسیا معرفی ساخته است.

*در رابطه با قرعه بعدی پرسپولیس و رویارویی با استقلال تاجیکستان چه نظری دارید؟
استقلال تاجیکستان با نتایجی که به دست آورد خودش را به عنوان پدیده مسابقات مطرح ساخت اما این تیم حریف پرسپولیسی که از غرب آسیا مدعی اصلی صعود و قهرمانی است نخواهد شد.
جای قهرمانی در آسیا در ویترین پرافتخارترین تیم ایران خالی است که توانسته جام های متعدد داخلی و حتی جام در جام آسیا را هم کسب کند هر چند با قدرت و شخصیت خوبی که پرسپولیس دارد من شانس زیادی برای چهارگانه زدن و در رأس آنها کسب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را برای تیم محبوب مان قائل هستم.

*بازی ایران و عراق را به لحاظ فنی چگونه ارزیابی می کنی؟
عراق فوتبال بسیار نزدیکی به فوتبال ایران دارد و البته این تیم در یک دهه اخیر شاید به نوعی نزدیک ترین و دشوارترین حریف ایران بوده است. این مسأله نشان می دهد که بازی دشواری پیش رو داریم اما با قدرتی که من در بازیکنان و کادر فنی مان می بینم شانس زیادی برای شکست عراق و برنده شدن در این دیدار سخت و صعود به عنوان تیم اول را از گروهمان برای دور بعد قائل هستم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • morteza hosein poor
    morteza hosein poor :
    ما نمی خواهیم جام لیگ برتر رو فدای سوپر جام کنیم؟؟؟...؟؟؟ مواظب بچه های پرسپولیس باشید که در ادامه لیگ با تمام قوا و سلامتی در شروع لیگ حاضر آماده و قبراق باشند تا انشاالله به گلات برسیم...
    آمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین...

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل بیستم پرسپولیس؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:35
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن