اکسید هد

سنگ اندازی های رادوشو برای بازگشت ادامه دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 855 ] - شنبه, 29 خرداد 1400

سنگ اندازی های رادوشو برای بازگشت ادامه دارد

دروازه بان کروات تیم پرسپولیس با وجود برخی توافقات همچنان وضعیت نامشخصی برای بازگشت به کشورمان دارد. بوژیدار رادوشویچ که پس از بازی پرسپولیس با ذوب آهن در تار... 2 out of 5 based on 3 ratings.
سنگ اندازی های رادوشو برای بازگشت ادامه دارد

دروازه بان کروات تیم پرسپولیس با وجود برخی توافقات همچنان وضعیت نامشخصی برای بازگشت به کشورمان دارد. بوژیدار رادوشویچ که پس از بازی پرسپولیس با ذوب آهن در تار...

ارتش سرخ دات كام :

دروازه بان کروات تیم پرسپولیس با وجود برخی توافقات همچنان وضعیت نامشخصی برای بازگشت به کشورمان دارد.

بوژیدار رادوشویچ که پس از بازی پرسپولیس با ذوب آهن در تاریخ چهار خرداد برای دیدار با خانواده اش از کشورمان خارج شده بود، در این هفته ها با تهدید به فسخ قراردادش، برای سرخ پوشان دردسرساز شده است.

این دروازه بان کروات برای سومین بار در طول فصل جاری دست به چنین اقدامی زده و البته مدیران باشگاه پرسپولیس هم در مذاکراتی که این اواخر با وی و مدیربرنامه هایش انجام داده اند، برای پرداخت بخشی از مطالبات سال های گذشته اش به همراه 10 درصد از قرارداد این فصل وی به توافق رسیده اند. حتی برهمین اساس قرار بود در صورت رقم نخوردن اتفاقی جدید رادو این هفته به کشورمان بیاید اما ظاهرا همچنان تکلیف بازگشتش به تهران نامشخص است.

مدیران باشگاه پرسپولیس در این فصل چندین بار از رادوشویچ خواسته اند به برخی مسائل احترام گذاشته و قوانین را رعایت کند اما وی در اقدامی عجیب و غیراخلاقی با دلخوری از رفتار و تذکر مدیران باشگاه، این موضوع را به چشم تهدید می بیند و شاید یکی از عواملی که تاکنون تصمیم نهایی اش را برای بازگشت به ایران اتخاذ نکرده همین موضوع باشد.

به هر حال طبق ادعای خود رادو تکلیف وی با پرسپولیس در روزهای آتی مشخص خواهد شد و باید دید آیا طبق مذاکراتی که مسئولان باشگاه با وی داشته و قول هایی که به این دروازه بان داده اند، آیا این کروات حاضر است تردیدهایش را کنار گذاشته و با بازگشت به تهران در ادامه فصل پرسپولیس را همراهی کند؟

رادو اکنون نامه تهدید به فسخ قراردادش را به پرسپولیس ارسال کرده و اگر تصمیم بگیرد این موضوع را به اطلاع فیفا برساند، این باشگاه با چالش شکایتی از طرف وی برای دریافت مطالبات 800 هزار یورویی اش بابت قرارداد سه فصل آینده مواجه خواهد شد. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن