اکسید هد

مطهری: قول داده بودم که سوپرجام را هم می بریم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 431 ] - یکشنبه, 30 خرداد 1400

مطهری: قول داده بودم که سوپرجام را هم می بریم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در کنفرانس قبل از بازی هم گفتم که دوست داریم جام را در تهران نگه داریم و به قول مان عمل کردیم. حمید مطهری پس از پیروزی یک بر صفر... 5 out of 5 based on 3 ratings.
مطهری: قول داده بودم که سوپرجام را هم می بریم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در کنفرانس قبل از بازی هم گفتم که دوست داریم جام را در تهران نگه داریم و به قول مان عمل کردیم. حمید مطهری پس از پیروزی یک بر صفر...

ارتش سرخ دات كام :

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در کنفرانس قبل از بازی هم گفتم که دوست داریم جام را در تهران نگه داریم و به قول مان عمل کردیم.

حمید مطهری پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتور در دیدار سوپرجام اظهار داشت: به هواداران پرسپولیس تبریک می گویم. در کنفرانس قبل از بازی هم گفتم که دوست داریم جام را در تهران نگه داریم و به قول مان عمل کردیم. بچه ها خیلی زحمت کشیدند و تلاش کردند. در نیمه اول آن ثباتی را که همیشه در پاس دادن داشتیم، نشان ندادیم. علی رغم اینکه موقعیت گل داشتیم، دلیل این اتفاق دوری از کار تیمی بود. تیم ما دو تکه بود و خیلی از بازیکنان و حتی یکی از مربیان ما در اختیار تیم ملی بودند. ما همیشه همراه تیم ملی هستیم و به این اتفاق افتخار می کنیم. فقط به دلیل دو تکه بودن و اینکه شرایط تیمی نداشتیم خوب نبودیم.

وی ادامه داد: در دو سه روزی که وقت داشتیم سعی کردیم بچه ها را خوب ریکاوری کنیم، خدا را شکر که توانستیم از کانال های کناری که شگرد تیم ماست استفاده کنیم و موقعیتی به تراکتور ندادیم. جا دارد به هواداران و تک تک اعضای تیم تبریک جانانه بگویم. تیم ما امروز خوب کار کرد و مثل همیشه ثبات خودش را نشان داد. در نیمه دوم بهتر شدیم و در بحث دفاع به حمله و سازمان دفاعی مان خیلی خوب بودیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «این قهرمانی باعث کم شدن انگیزه بازیکنان نمی شود؟»، خاطرنشان کرد: پرسپولیس همیشه نشان داده تشنه قهرمانی است. در این سال ها دیدید که در DNA بچه های پرسپولیس ژن قهرمانی است. اتفاقاً این قهرمانی ما را برای مسابقات بعدی پرانگیزه خواهد کرد. این بازی که در آن پیروز شدیم، سرآغاز یک مسیر سخت است و باید لیگ را ادامه دهیم. این بازی یک نقطه عطف بود برای ادامه لیگ برتر. ما همیشه متعهدانه و پرتلاش به کارمان ادامه خواهیم داد.

مطهری در پاسخ به این پرسش که غیبت رادوشویچ تأثیری در عملکرد پرسپولیس خواهد داشت، تصریح کرد:  تیم ما نشان داده است که هیچ وقت متکی به فرد نیست. ما همیشه یک تیم به معنای واقعی هستیم و همیشه این موضوع را نشان دادیم. از جوانترین بازیکن ما تا مسن ترین بازیکن مان که سیدجلال هست، متعهد هستند. همه بازیکنان ما با انگیزه بازی می کنند و شکل بازی ما تغییر نمی کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • پرسپولیس ایران
    پرسپولیس ایران :
    مبارک تک تک سرخ دلان عالم و ممنون ار زحمات تک تک اعضای غیرتمند تیم و مخصوصا گل سرسبد و باغیرت تیم یعنی برادران لرزبانم اقا وحید امیری و اقا حامد لک

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل بیستم پرسپولیس؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:35
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن