اکسید هد

سومین نامه پرسپولیس به سازمان لیگ درباره فرجی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1625 ] - دوشنبه, 31 خرداد 1400

سومین نامه پرسپولیس به سازمان لیگ درباره فرجی

باشگاه پرسپولیس امروز برای سومین بار درباره تعیین تکلیف مدافع خود با سازمان لیگ نامه نگاری کرد.  فرشاد فرجی پس از دریافت کارت قرمز در بازی با استقلال با ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
سومین نامه پرسپولیس به سازمان لیگ درباره فرجی

باشگاه پرسپولیس امروز برای سومین بار درباره تعیین تکلیف مدافع خود با سازمان لیگ نامه نگاری کرد.  فرشاد فرجی پس از دریافت کارت قرمز در بازی با استقلال با ...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس امروز برای سومین بار درباره تعیین تکلیف مدافع خود با سازمان لیگ نامه نگاری کرد.

 فرشاد فرجی پس از دریافت کارت قرمز در بازی با استقلال با حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل تخلفش در این مسابقه، دو جلسه قطعی و یک جلسه تعلیقی از حضور در بازی ها محروم شد.

مدافع تیم پرسپولیس به جز محرومیت ناشی از کارت قرمز خود در دربی باید دو جلسه محرومیت دیگر را هم پشت سر می گذاشت اما در حکم صادره توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آمده بود که محرومیت قطعی فرجی ظرف هفت روز از تاریخ ابلاغ قابلیت تجدیدنظرخواهی در کمیته استیناف دارد. 

وی از زمان صدور رای کمیته انضباطی مقابل ذوب آهن به دلیل محرومیت ناشی از دریافت کارت قرمز بازی نکرد و دیدار سوپرجام مقابل تراکتور را هم از دست داد. از طرفی باشگاه پرسپولیس خواستار مشخص شدن تکلیف این بازیکن برای بازی با مس رفسنجان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر است. 

با توجه به بخشنامه ابلاغی به باشگاه ها، تمام نامه نگاری بین آنها با کمیته های مختلف فدراسیون ابتدا باید از طریق سازمان لیگ صورت بگیرد و پس از آن این سازمان نامه ها را به کمیته مربوطه در فدراسیون ارجاع دهد. پرسپولیس هم تا قبل از بازی مقابل تراکتور با ادعای سنگین بودن حکم صادره علیه بازیکن خود، دو بار به سازمان لیگ نامه فرستاد تا ضمن اعتراض به سنگین بودن این حکم، درباره زمان بازی فرجی کسب استعلام کند.

از طرفی طبق برخی مفاد قانونی اگر یک نفر نسبت به رفتاری که سبب محرومیت وی شده ابراز پشیمانی کرده و نیمی از محرومیت خود را پشت سر گذاشته باشد، با نظر ارکان قضایی فدراسیون مشمول دریافت تخفیف خواهد شد. باشگاه پرسپولیس هم در نامه های ارسالی خود به این نکته اشاره کرده که فرجی با حضور در جلسه کمیته انضباطی عذرخواهی رسمی کرده و به همین دلیل می تواند مشمول تخفیف در مجازات شود.

البته پاسخگو نبودن سازمان لیگ به نامه های پرسپولیس سبب شد این باشگاه صبح امروز برای سومین بار از زمان محرومیت فرجی نامه نگاری کرده و خواستار مشخص شدن تکلیف وی تا قبل بازی با  مس رفسنجان شود.

سرخ پوشان جمعه در هفته بیست و چهارم لیگ برتر میهمان شاگردان محمد ربیعی هستند و انتظار دارند وضعیت فرجی تا قبل از این مسابقه معلوم شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل بیستم پرسپولیس؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:35
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن