اکسید هد

شش پرده از وضعیت شش تایی ها پس از واریز 100 میلیاردی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 215 ] - پنجشنبه, 3 تیر 1400

شش پرده از وضعیت شش تایی ها پس از واریز 100 میلیاردی

یک / وزیر جوان ارتباطات که گرایش و علاقه اش به پرسپولیس رو علنی کرده برای کمک مالی به باشگاه استقلال شرکت « های وب » را بعنوان حامی مالی به این باشگاه وصل میک... 5 out of 5 based on 1 ratings.
شش پرده از وضعیت شش تایی ها پس از واریز 100 میلیاردی

یک / وزیر جوان ارتباطات که گرایش و علاقه اش به پرسپولیس رو علنی کرده برای کمک مالی به باشگاه استقلال شرکت « های وب » را بعنوان حامی مالی به این باشگاه وصل میک...

ارتش سرخ دات كام :

یک / وزیر جوان ارتباطات که گرایش و علاقه اش به پرسپولیس رو علنی کرده برای کمک مالی به باشگاه استقلال شرکت « های وب » را بعنوان حامی مالی به این باشگاه وصل میکند و قرارداد همکاری منعقد می گردد. های وب یک شرکت قدر اینترنتی است.  “م“ مالک های وب پس از حضور در استقلال و عقد قرارداد طی شش ماه رقم قابل توجهی به مبلغ حدود 90 میلیارد به باشگاه استقلال تزریق می کند. مالک های وب حتی فراتر از تعهد مالی مبالغی را بعنوان پاداش مثل پرداخت پاداش های دلاری در لیگ قهرمانان آسیا تقدیم بازیکنان و کادر فنی تیم می کند تا آبی ها هیچ دغدغه مالی را حس نکنند. او حتی بخاطر تساوی مقابل الشرطه به درخواست مدیران و یکی از اعضای کادرفنی 700 دلار پاداش به اعضای تیم پرداخت می کند.

دو/ مجیدی دربی را به پرسپولیس واگذار می کند. وزیر جوان ارتباطات قبل و بعد از دربی برای رقیب کری خوانی می کند و مجیدی بخاطر عصبانیت از شکست مقابل رقیب دیرینه در کنفرانس بعد از بازی وزیر ارتباطات را به باد ناسزا و انتقاد می گیرد اما مجیدی به همین هم اکتفا نمی کند و یک هفته بعد علیه کارگزاری که طی شش ماه رقم قابل توجه 90 میلیاردی را به استقلال تزریق کرده استوری می گذارد.

سه/ مالک های وب پس از توهین و انتقادهای مجیدی به مدیریت باشگاه گلایه می کند که علیرغم حمایت های مالی و حضورش برای همکاری دوجانبه نه تنها حمایت نمی شود که به وی و برند توهین و خسارت وارد شده است. مدیران استقلال گلایه کارگزار را منتقل می کنند اما نمی توانند مربی خود را مدیریت کنند بطوری که با تحریک و هدایت برخی اعضای هیئت مدیره که با حضور کارگزار و حامی مالی عرصه را برای خودنمایی تنگ می بینند اعضای کادرفنی را به بهانه عدم امکانات و مشکلات مالی تحریک می کنند تا به توهین و انتقاد علیه مدیران و کارگزار باشگاه ادامه دهند. کارگزار اما پس از ناامیدی از مدیران باشگاه گلایه خود را به وزیر ورزش می برد. او خطاب به سلطانی فر می ذگوید تا کنون نزدیک به یکصد میلیارد به استقلال تزریق کرده و متعهد شده 110 میلیارد هم فصل جدید پرداخت کند اما منبعد با حضور این افراد و کادرفنی حتی حاضر به پرداخت هزار تومان هم نخواهد بود و حمایت مالی خود را قطع می کند.

پنجم/ مجمع استقلال در حاشیه جلسه هییت دولت  با حضور سه وزیر ورزش، دادگستری و اقتصاد تشکیل جلسه می دهد. در بررسی اعضای مجمع حامی مالی محق شناخته می شود و از فرهاد مجیدی و کادرش بخاطر توهین و مصاحبه علیه کارگزار و مدیران ارشد ورزش گلایه می شود. همچنین در جلسه مجمع به درخواست استعفای چندباره عبدیان و نظری که حضورشان در هییت مدیره استقلال با حواشی متعددی همراه بوده موافقت می شود.

شش/ مددی برای یکدست شدن هییت مدیره ملکیان و دلفانی را که از دوستان قدیمی وی در پیکان و وزارت صنعت می باشند را به مجمع پیشنهاد می دهد. مجمع هم با پیشنهاد مددی منوط به تایید افراد فوق توسط کارگزار موافقت می نماید و اینگونه سه عضو جدید هییت مدیره استقلال منصوب می شوند. رفتار عبدیان و نظری که پیش از این سابقه درگیری و اختلاف با فرهاد مجیدی، سعادتمند و خلیل زاده و حالا مددی بارها باعث به حاشیه بردن استقلال شده و البته رفتار غیر حرفه ای مجیدی داشت ضرر 110 میلیاردی به استقلال تحمیل می کرد که با دخالت مجمع فعلا قائله خوابیده و کارگزار با شروطی حاضر به ادامه همکاری شده اما حضور اعضای جدید هییت مدیره که به درخواست و پیشنهاد مددی رخ داده بهانه ای شد تا عبدیان با رفتار بچه گانه و کینه توزانه علیه مهرداد بذرپاش که همیشه در سطح کلان حامی ورزش و باشگاهها بوده موضع گیری کرده و تغییرات هییت مدیره را به رییس دیوان محاسبات ربط دهد در صورتیکه قبول استعفای عبدیان و نظری دو عضو حاشیه ساز هییت مدیره و گلایه از مجیدی با نظر مددی و مالک های وب که مورد حمایت وزیر ارتباطات است صورت گرفته و اصولا بذرپاش بخاطر مسئولیت نظارتی و خطیرش در دیوان محاسبات و نگاه ملی و حمایتگرانه اش به ورزش به مسائل مدیریتی باشگاه ها ورود نمی کند.

آیا پشت پرده حمله نظری و عبدیان به بذرپاش شکست حزبی و سیاسی آنها در انتخابات اخیر از اصولگرایان است که بذرپاش یکی از ارکان آن می باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل بیستم پرسپولیس؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:35
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن