اکسید هد

باقری: می خواهند نقش اسکوچیچ را کمرنگ کنند

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1019 ] - سه شنبه, 1 تیر 1400

باقری: می خواهند نقش اسکوچیچ را کمرنگ کنند

کریم باقری مربی تیم پرسپولیس تأکید کرد که ادامه همکاری اش با تیم ملی فوتبال ایران مشخص نیست. کریم باقری بدون شک یک چهره محبوب و دوست داشتنی نزد هواداران پرسپو... 5 out of 5 based on 4 ratings.
باقری: می خواهند نقش اسکوچیچ را کمرنگ کنند

کریم باقری مربی تیم پرسپولیس تأکید کرد که ادامه همکاری اش با تیم ملی فوتبال ایران مشخص نیست. کریم باقری بدون شک یک چهره محبوب و دوست داشتنی نزد هواداران پرسپو...

ارتش سرخ دات كام :

کریم باقری مربی تیم پرسپولیس تأکید کرد که ادامه همکاری اش با تیم ملی فوتبال ایران مشخص نیست.
کریم باقری بدون شک یک چهره محبوب و دوست داشتنی نزد هواداران پرسپولیس است. او بعد از سالها بازی در این تیم حالا در قامت یک مربی روی نیمکت این تیم می نشیند و البته شرح وظایف خاصی دارد.

آقا کریم در تعطیلی مسابقات لیگ برتر و زمانی که قرار بود تیم ملی برای بازی های حساس مقدماتی جام جهانی به بحرین برود، راهی منامه شد. نکته مهم این بود که تیم ملی هم توانست به مرحله بعدی مسابقات راه پیدا کند.
با کریم باقری در خصوص سوپرجام، عملکرد خوب تیم ملی در بحرین و شرایط مبهم دراگان اسکوچیچ برای ادامه همکاری با تیم ملی صحبت کردیم که او به سوالات خبرنکار ما اینطور پاسخ داد:

* از قهرمانی سوپرجام شروع کنیم.
این یک تک بازی بود و هر دو تیم شانس قهرمانی داشتند. خداراشکر ما در نهایت قهرمان شدیم و طبیعتاً جام گرفتن احساس خوبی به همه ما می دهد. از خوشحالی هواداران پرسپولیس خوشحال هستیم و هدف مجموعه پرسپولیس، خوشحالی هواداران است. امیدوارم این روند را ادامه دهیم.

* مثل این که پرسپولیس به جام گرفتن عادت کرده است؟
در این مورد برخی از بازیکنان پرسپولیس مصاحبه کردند و گفتند جام گرفتن عادی شده است. من بابت همین مصاحبهها و این نوع گفتمان به آنها تذکر دادم. قهرمان شدن به هیچ عنوان آسان نیست و بعضی صحبت ها نمی تواند در شأن باشگاه پرسپولیس باشد. وقتی یک تیم می خواهد قهرمان شود، باید کل مجموعه زحمت بکشند و اینطور نیست که خیلی ساده قهرمان شویم. من از بچه ها میخواهم هرگز چنین مصاحبه هایی انجام نداده و نگویند که قهرمانی عادی شده است. بعضی مصاحبه ها میتواند شأن پرسپولیس را پایین بیاورد.

* رسول خطیبی با کنایه قهرمانی پرسپولیس را به دولت و وزارت ورزش تبریک گفت. فکر می کنید این اظهار نظرها چه زمانی از بین برود؟
من دوست ندارم در مورد این مسائل صحبت کنم. هر فردی اگر حرف میزند یا مصاحبه می کند، خودش باید پاسخگو باشد و مسئولیت حرف هایش را به گردن بگیرد. اگر در مورد خودم سوال شود پاسخ می دهم اما در مجموع دوست ندارم در مورد صحبت های دیگران اظهار نظر کنم.

* کنعانی خیلی با شما شوخی می کرد.
وقتی به هر حال این قهرمان می شود، بازیکنان خوشحال هستند و شادی می کنند. به هر حال این طبیعی است که بازیکنان خوشحالی کنند و کنعانی زادگان هم از قهرمانی تیمش خوشحال بود. این اتفاقات اصلا بد نیست و نباید به صورت منفی تعبیر شود. کنعانی پسر با جنبه ای است و فوتبالیستی است که در این چند. سال به خوبی پیشرفت کرده و جایگاه خوبی در تیم ملی و پرسپولیس دارد.

* قرار است کنعانی زادگان از پرسپولیس جدا شود؟
من هم شنیده ام که به احتمال فراوان جدا خواهد شد اما به صورت قطعی نمی دانم. به هر حال در تاریخ پرسپولیس بازیکنان زیادی از این تیم جدا شده اند و بازیکنان زیادی هم پیراهن این تیم را برتن کرده اند. فوتبال حرفه ای است و نباید به این مسائل حساسیت داشته باشیم. به هر حال بازیکنان ممکن است در زندگی خودشان تصمیماتی بگیرند و دنبال پیشرفت باشند.

* در این چند هفته فرهاد مجیدی، به شدت از مشکلات استقلال ناراضی بوده و در صحبت هایش استقلال را با پرسپولیس قیاس می کند و می گوید تیم شما شرایط مناسبی از لحاظ مدیریتی، امکانات و مسائل مدیریتی دارد. فرشید اسماعیلی هم دعوت کرد بازیکنان پرسپولیس به تمرین استقلال بروند و شرایط را ببینند.
من نمی دانم شرایط استقلال چگونه است و به من هم ارتباطی پیدا نمی کند. اعتقاد من این است که مدیران استقلال باید جواب بازیکنان این تیم را بدهند. به هر حال آنها حریف قابل احترام هستند اما ما نمی توانیم درباره تیم حریف و مشکلاتش صحبت کنیم.

* درباره آینده مربیگری خودتان صحبت کنید. قرار است همزمان در تیم ملی و پرسپولیس باشید؟
من مدتها پیش با اسکوچیچ درباره تیم ملی صحبت کردم و این افتخار را داشتم که به تیم کمک کنم. در یک مدت که بازی ها به دلیل کرونا عقب افتاد و این سعادت را داشتم به عنوان میهمان در کنار تیم ملی باشم. دوستان به ما لطف داشتند و باید از زحمات اسکوچیچ، هاشمیان و دیگر اعضای تیم ملی تشکر کنم. این باعث خوشحالی من بود که در کنار تیم ملی بودم.

* یعنی دیگر در تیم ملی نخواهید بود؟
فعلا که تیم ملی مسابقه ای ندارد، در ضمن باید بگویم که ادامه همکاری من با تیم ملی مشخص نیست چون نمیتوان اتفاقات آینده را پیش بینی کرد. فعلا که در زمان حال هستیم و باید دید در آینده چه اتفاقاتی رقم می خورد.

* کار کردن با اسکوچیچ چطور بود؟
اسکوچیچ واقعا برای تیم ملی زحمت کشید. همچنین هاشمیان و دیگر مربیانی که در کنار دراگان بودند. او انرژی زیادی گذاشت و حریفان را آنالیز کرد تا نتایج خوبی بگیریم. شما میدانید کار این ملی چقدر سخت بود اما کادرفنی تیم ملی مدت ها زحمت کشیدند تا این نتایج را بگیریم. من معتقدم برخی نقش اسکوچیچ را کمرنگ دیدند اما باید بگویم نقش او در صعود تیم ملی بسیار پررنگ بود.

* فدراسیون باید همکاری اش را با دراگان ادامه دهد؟
من در تیم مدت شاهد تلاش های اسکوچیچ بودم. او شناخت خیلی خوبی از فوتبال ایران دارد و برای تماشای بسیاری از بازی های لیگ برتر وقت میگذارد و مرتب شرایط بازیکنان را ارزیابی می کند. اعتقاد من حفظ اسکوچیچ و تمدید قرارداد اوست.

* به نظر شما به جام جهانی صعود خواهیم کرد؟
ما همیشه در آسیا جزو بهترین ها بوده ایم و هدفمان نباید چیزی جز صعود باشد. همه باید از تیم ملی حمایت کنند.

* در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس صحبت کنید.
ما هدفی جز این نداریم و فقط به قهرمانی فکر می کنیم. میدانیم کارمان سخت است ولی تا آخرین هفته تلاش میکنیم تا یک قهرمانی دیگر به هواداران هدیه بدهیم. در جام حذفی هم به چیزی جز این فکر نخواهیم کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • قلمراد دوم
  قلمراد دوم :
  درود به شرفت
  اگه اسکوچیچ بره آخر نامردیه
  اگه این نامردی رخ بده با تمام وجود آرزو میکنم جانشینش موفق نشه
  حق هیچ مجموعه نامردی نیست که موفق بشه
  وقتی کسی جرات نمیکرد مربی تیم ملی بشه حتی گلمحمدی و قلعه مرغی هم جرات نکردن اما اون اومد قبول کرد و با قدرت کارشو انجام داد اما حالا همون دلالهایی که کارو سخت کرده بودن میگن باید یکی دیگه بیاد
 • علی پیروندی
  علی پیروندی :
  بعضی از رقیبان بی انصاف به پرسپولیس در اتش حسادت میسوزند با چشم پوشی از قدرت بازیکنان و توان تیمی این تیم با حرفای تکراری
  مضحک سر هوادارن خودرا شیره میمالند . نظر این حسودان ناجوان مرد به یکی از نقاط قوت پرسپولیس جلب میکنم به پنج شش سال اخیر باشگاه پرسپولبس شده مرجع درخشش و سکو پرتاب بازیکن در این مدت اندازه یک تیم لژیونردارد بطوریکه 90 درصد از ملی پوشان لژیونر ها و بازیکنان حال حاظر پرسپولیس اند بهتر است این آقایان به نتیجه تلاش نخبگان فوتبال ایران احترام بگذارند و از تکرار حرفای که
  در شان یه انسان عاقل نیست بپرهیزند

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن