اکسید هد

گریه های عامل شادی جنجالی عیسی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1317 ] - جمعه, 4 تیر 1400

گریه های عامل شادی جنجالی عیسی

برادرزاده مهاجم گلزن پرسپولیسی ها که عیسی به خاطرش شادی گل جنجالی انجام داد و محروم شد از آرزویش برای پوشیدن پیراهن پرسپولیس می گوید. صبح روز ١٢ مهر سال ٩٩ و ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
گریه های عامل شادی جنجالی عیسی

برادرزاده مهاجم گلزن پرسپولیسی ها که عیسی به خاطرش شادی گل جنجالی انجام داد و محروم شد از آرزویش برای پوشیدن پیراهن پرسپولیس می گوید. صبح روز ١٢ مهر سال ٩٩ و ...

ارتش سرخ دات كام :

برادرزاده مهاجم گلزن پرسپولیسی ها که عیسی به خاطرش شادی گل جنجالی انجام داد و محروم شد از آرزویش برای پوشیدن پیراهن پرسپولیس می گوید.

صبح روز ١٢ مهر سال ٩٩ و در حالیکه بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس خودشان را برای بازی فوق العاده حساس مقابل النصر عربستان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا آماده می کردند خبری منتشر شد که نه تنها اردوی سرخ پوشان را به هم ریخت بلکه موجی از نگرانی را بین میلیون ها ایرانی ایجاد کرد.

پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی موفق شد با درخشش عیسی آل کثیر و دو گلی که وارد دروازه پاختاکور ازبکستان کرد و راهی مرحله بعد شد. عیسی که سال ها بعد از گلزنی با دو دست خود چشمانش را می کشید و مقابل دوربین ها قرار می گرفت این بار در یک عرصه بین المللی این کار را تکرار کرد ولی فکرش را نمی کرد از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا توهین نژادی قلمداد شود.

نفوذ سعودی ها در ای اف سی باعث شد حکم محرومیت 6 ماهه آل کثیر از هرگونه فعالیت ورزشی صادر شود و شوک عجیبی به پرسپولیسی ها وارد کند. مهاجم پرسپولیس هم در توجیه شادی گلش اعلام کرد این خوشحالی به خاطر برادرزاده ام بود چون مثل مردم شرق آسیا چشمان کوچکی دارد.

از آنجا بود که برادرزاده خردسال عیسی بعد از خودش تبدیل به معروف ترین عضو خانواده آل کثیر شد. در بازی پرسپولیس و تراکتور که سوپر جام فوتبال ایران بود میکائیل برادرزاده عیسی آل کثیر در ورزشگاه آزادی حضور داشت و میهمان ویژه این دیدار بود. به همین بهانه با میکائیل از طریق پدرش گفت و گویی ترتیب دادیم که در ادامه می خوانید.

*آمدنت به ورزشگاه آزادی با گلزنی عمویت و  قهرمانی پرسپولیس همراه شد چه حسی داشتی؟
همیشه دوست داشتم برای دیدن بازی های پرسپولیس که عاشقشم و عمو عیسی به ورزشگاه بیام ولی چون ما در شهرستان زندگی می کنیم کمتر فرصتش پیش می آید. خیلی خوشحالم که توانستم یکی از بازی های پرسپولیس را از نزدیک ببینم. خیلی برای این کار ذوق داشتم و از ته دلم خوشحالم که هم عمو عیسی گل زد و هم پرسپولیس قهرمان شد.

*بعد از گل عیسی چیکار کردی؟
از خوشحالی در جایگاه ویژه می دویدم و مثل عمو عیسی خوشحالی می کردم. پدرم را بغل کردم و داد می زدم. خیلی لحظه خوبی بود و حسابی کیف کردم.

*توانستی بقیه بازیکنان پرسپولیس را هم ببینی؟
بله بعد از بازی با عمو عیسی پیش بقیه بازیکنان رفتیم و آنها هم حسابی تحویلم گرفتند. کلی از بازیکنانی که دوستشان  داشتم مثل امید عالیشاه، سید جلال، کنعانی زادگان و وحید امیری را دیدم و ذوق کردم.

*وقتی عمویت به خاطر تو محروم شد چه کاری انجام دادی؟
خیلی روزهای بدی بود و من همیشه گریه می کردم. دوست داشتم محرومیتش زودتر تمام شود و بتواند دوباره فوتبال بازی کند. عمو عیسی به من می گفت غصه نخور دوباره برمی گردم و گل می زنم و به خاطر تو شادی می کنم. الان از اینکه می تواند دوباره برای پرسپولیس بازی کند خیلی خوشحالم.

*از شادی گل جدید عیسی راضی هستی؟
آره خیلی. خودم به عمو عیسی گفتم این مدلی خوشحالی کند و عمو عیسی هم به خاطر من این کار را انجام میدهد.

*خودت هم فوتبال بازی می کنی
بله در شهر خودمان و تیم های پایه بازی می کنم و دوست دارم وقتی بزرگ شدم مثل عمویم فوتبالیست حرفه ای بشوم و برای پرسپولیس بازی کنم.

*پس معلوم است خیلی پرسپولیس را دوست داری
خیلی زیاد. همه خانواده ما عاشق پرسپولیس هستند و من مطمئنم یک روز در پرسپولیس بازی می کنم و برای تیمی که دوستش دارم گل می زنم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل بیستم پرسپولیس؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:35
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن