اکسید هد

بازى خاص براى سرمربى پرسپوليس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 590 ] - سه شنبه, 16 آذر 1389

ارتش سرخ دات كام :

بازى خاص براى سرمربى پرسپوليس


 


على دايى بدون ترديد روزهاى بسيار سختى را مى گذارند. او در دوران بازيگرى هم روزهاى تلخ و سخت داشت اما حالا مسئوليت تيم بزرگى مثل پرسپوليس را برعهده دارد و بايد جوابگوى بسيارى از مسائل هم باشد.


 


پرسپوليس ۲ شكست سنگين و متوالى را تجربه كرده و فشارها روى سرمربى اين تيم بيش از پيش شده است.دايى در حالى اين روزهاى سخت را مى گذارند كه اين هفته و در اولين بازى دور برگشت ليگ دهم در تبريز بايد به مصاف تراكتورسازى برود.


جايى كه بدون شك روز بسيار مشكلى در انتظارش است و دايى در چنين شرايطى بايد فقط به كسب ۳ امتياز فكر كند كه كار بسيار سختى است، هر چند كه غيرقابل انجام نيست اما دايى با توجه به شرايط تيمش و جو تبريز و قدرت تراكتورسازى بهتر از هر كسى مى داند كه دست به كار بسيار بزرگى خواهد زد اگر پيروز از ورزشگاه تبريز خارج شود.


پرسپوليس روزهاى ملتهب و پراسترسى را مى گذراند و سد محكمى به نام تراكتورسازى را مقابل خودش مى بيند آن هم در خانه خودش كه شاگردان كمالوند نشان داده اند به راحتى امتياز نمى دهند.


در چنين شرايطى على دايى اگر هنرى در مربيگرى دارد، بايد به رخ بكشد. آدمهاى بزرگ در روزهاى سخت هنر خودشان را به نمايش مى گذارند و دايى در تبريز بايد ثابت كند كه آدم بزرگى است.


 جايى كه همه مى دانند كار چندان راحتى در انتظار پرسپوليس نيست.على دايى در موقعيت بسيار بدى قرار گرفته است، جايى بين بهشت و جهنم، سرمربى پرسپوليس اين روزها برزخى است و با رسيدن به بهشت يا جهنم تنها يك قدم فاصله دارد، فاصله اى كه مى تواند در سرنوشت او و ادامه كارش در پرسپوليس تاثر بسيار زيادى داشته باشد و سرنوشت او را به گونه ديگرى رقم بزند.


پرسپوليس به هيچ عنوان شرايط خوبى ندارد و برگرداندن اين تيم به شرايط عادى از هر زمان ديگرى سخت تر است. تنها پيروزى اين تيم در بازى هاى خارج از خانه نيم فصل اول ليگ دهم در آبادان و مقابل صنعت نفت اين شهر بود كه در شرايط خاص به دست آمده است.


 در آن بازى هواداران صنعت نفت آبادان از حضور در استاديوم محروم بودند و پرسپوليس با خوش شانسى محض موفق شد با ۳ امتياز به تهران برگردد. اين آمار به هيچ عنوان اميدواركننده نيست و هواداران پرسپوليس را بيشترنگران مى كند.


 سرخپوشان تهرانى مشكل ديگرى هم دارند و اگر در تبريز شكست بخورند، جاى خود را در جدول به تراكتورسازى خواهند داد كه به هيچ عنوان نمى تواند براى مديران باشگاه و هواداران تيم خبر جالب توجهى باشد.البته بايد آن روى سكه را هم ببينيم.


 على دايى در زمان بازيگرى اش هرگاه كه در شرايط سخت قرار مى گرفت، با گلزنى در ديدارهاى حساس جواب مخالفانش را مى داد و آنها را ساكت مى كرد. پس از دربى ۶۹ تهران كه پرسپوليس با گل فرهاد مجيدى مغلوب رقيب سنتى خود شد هم دايى در چند بازى متوالى نتيجه گرفت و از آن جو وحشتناك خارج شد و ممكن است مقابل تراكتور سازى تبريز هم سرمربى سرخپوشان سنت گذاشته اش را ادامه داده و با پيروزى مقابل تراكتورسازى بازگشت باشكوهى داشته باشد كه البته كار بسيار سختى خواهد بود.


به هر حال بازى با تراكتورسازى در تبريز يك بازى خاص براى سرمربى پرسپوليس است و على دايى اگر هنرى دارد، در اين ديدار با به رخ بكشد تا خودش را در جمع سرخپوشان بيمه كند، در غير اين صورت بايد منتظر عواقب عدم نتيجه گيرى در اين ديدار باشد.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن