اکسید هد

پرسپوليس ديگري در راه است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 570 ] - جمعه, 15 بهمن 1389

ارتش سرخ دات كام :

پرسپوليس- صنعت نفت آبادان


 


پرسپوليس تنور ليگ را گرم مى كند يا نه؟


 


وقتى پرسپوليس در ديدارى كه سايپا ميزبان آن بود، با يك گل پيروز شد، تا به روزهاى بدش پايانى داده باشد، خيلى ها از خبرى كه از آبادان به سراسر كشور مخابره شد، تعجب كردند و آن چيزى نبود، جز شكست يك بر صفر صنعت نفت در مقابل راه آهنى كه شايد خودش هم چنين نتيجه اى را باور نداشت. بعد از اين دو نتيجه پرسپوليس و صنعت نفت هم مثل بقيه تيمهاى ليگى به استراحت رفتند تا با انجام اردوهاى آمادگى و تمرينات بيشتر براى چهارده هفته پايانى آماده شوند.


پرسپوليس ميزبان با تثبيت درباره على دايى بر روى سر مربيگرى اين تيم به آنتاليا رفت. تا بعد از قبول دو شكست تقريباً پرگل در جمع ۴ تيم حاضر در آن رقابتها به مقام چهارم برسند.


سرخپوشان بعد از اين تورنمنت به تهران بازگشتند تا بعد از چند جلسه تمرين سبك راهى امارات شوند و در جمع ۶ تيم حاضر در رقابتهاى تورنمنت دبى يكبار ديگر خود را محك بزنند، كه حاصل آنهم براى پرسپوليسى ها چيزى به جز كسب عنوان چهارمى نبود، عنوانى كه خيلى ها به آن خرده گرفتند كه كسب اين نتايج براى سرخپوشان بمعناى آن است كه نه تنها اين ۲ اردو سبب رفع مشكلات آنها نشده، بلكه بنوعى مشكلات آنها را تشديد نيز كرده است، هر چند كه در اين تورنمنت ها ۲ بازيكن اصلى سرخپوشان يعنى محمد نورى و غلامرضا رضايى به دليل همراهى تيم ملى حضور نداشتند، تا على دايى بهانه اى براى توجيه نتايج بد خود داشته باشد.


پرسپوليس در ۲ ميدانى كه در آن حضور داشت، نه تنها چيزى بدست نياورد بلكه مسائل حاشيه اى بسيار حول و حاشيه اى اين دو تورنمنت باعث شد تا يكبار ديگر موقعيت دايى در جمع سرخپوشان متزلزل شود.


موضوع اخراج شيث، بحثهاى مربوط به عليرضا حقيقى


موضع گيرى هاى جديد حبيب كاشانى سرپرست پرسپوليس در قبال اتفاقات اين تيم و... همه و همه موضوعاتى بودند، كه طرفداران پرسپوليس را براى بازيهاى آتى از جمله بازى با صنعت نفت نگران كرده است.


طرفداران پرسپوليس بعد از اين دو تورنمت حالا انتظار دارند، كه تيمشان يك فوتبال زيبا و همراه نتيجه را در مقابل حريفش در تهران به نمايش بگذارد، چيزى كه بيش از پيش باعث بروز دغدغه در نزد على دايى شده است.


رونمايى از مدعى جديد ليگ بحثى است كه اين روزها در بين طرفداران پرسپوليس بيش از پيش شنيده مى شود.


سرخپوشان در جدول رده بندى ليگ وضعيت چندان خوبى را ندارند و چنانچه مى خواهند در بين مدعيان ديگر همچنان به عنوان يك مدعى اصلى باقى بمانند بايد صنعت نفت آبادان را در ورزشگاه آزادى شكست دهند، تيمى كه تا اين جاى كار در ليگ به عنوان يك تيم تازه وارد بد نتيجه نگرفته است.


نفتى ها تا به امروز در شرايط سخت و دشوار نتايجى را كسب كرده اند كه كمتر كسى آنرا باور داشته است و اين بار نيز با چنين نيتى به تهران و ورزشگاه آزادى گام خواهد گذاشت.


كاسيميرو خوب مى داند كه اگر مى خواهد ذهنيت طرفداران صنعت نفت را از نتايج بد گذشته پاك كند، بايد در بازى امروز نتيجه بگيردف چيزى كه اگر چه سخت به نظر مى رسد، اما غير ممكن نيست. نفتى ها در بازى رفت و در آبادان عليرغم بازى خوبى كه در مقابل پرسپوليس انجام دادند، اما به نتيجه اى بهتر از شكست يك بر صفر دست پيدا نكردند، نتيجه اى كه آبادانى ها آنرا باور نداشتند و حالا وقت آن است كه شاگردان كاسيميرو و براى انتقام نتيجه اى را به دست بياورند. كه مى تواند آينده كار صنعت نفت و على دايى را در ليگ كند. پرسپوليسى ها در بازى امروز نبايد بازنده باشند و صنعت نفتى ها هم نبايد دست خالى از تهران به آبادان برگردند و همين مسائل و حساسيت هاست كه بازى امروز دو تيم را در ورزشگاه آزادى تماشايى كرده است.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن