اکسید هد

اخبار باشگاه » اصفهان/آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس اصفهان/

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 319 ] - چهارشنبه, 16 شهریور 1390

ارتش سرخ دات كام : آخرین وضعیت مصدومان این تیم بشرح ذیل عنوان شد:

هادی نوروزی، همچنان فیزیوتراپی را در دستور کار دارد و دویدن کنار زمین و تمرینات بدنسازی را پیگیری می کند. نوروزی از روز شنبه در تمرینات گروهی شرکت خواهد کرد.

مهرداد اولادی نیز هم اکنون در باشگاه فیزیوتراپی می کند و شرایطش خیلی بهتر شده و جای امیدواری دارد که انشاءا... از شنبه در کنار زمین، دویدن را آغاز کند.

علیرضا محمد با آسیب دیدگی از ناحیه چهار سر مواجه شد و این مصدومیت با کشیدگی و کوفتگی همراه گردید که با تشخیص کادر پزشکی و هماهنگی با کادر فنی تصمیم گرفتیم استراحت کند و در باشگاه به فیزیوتراپی بپردازد. در حال حاضر وسعت آسیب دیدگی وی کمتر شده و ما تلاش می کنیم هر چه زودتر به تیم بازگردد.

تنها مشکل حاد ما مصدومیت محمد منصوری است که از ناحیه عضله دوقلوی پا آسیب دیده که حالت کشیدگی و نیمه پارگی دارد که نیاز به چند هفته درمان خواهد داشت.

وضعیت انگشت دست علیرضا نورمحمدی بهتر شده و ما به یک گروه فنی ارتوپدی سفاش محافظ فایبرگلاسی را داده ایم که علاوه به کوچکی، سبک و راحت برای فرد در حین بازی و تمرین باشد. ضمن اینکه این محافظ باید با تائید ناظران بازی و داوری مورد استفاده قرار گیرد تا در صورت استفاده کادر فنی از این بازیکن، بتواند برای تیم به میدان برود.

وحید هاشمیان مشکل خاصی ندارد و با آتل کوچک و مناسبی که دارد، مشکلی برای بازی و تمرینات نخواهد داشت.

عفونت انگشت پای شیث رضایی کاهش یافته و با استفاده از داروی تجویز شده، مشکلی برای بازی ندارد.

در خصوص سرپرست محترم تیم پرسپولیس ، آقای خوردبین هم باید بگویم؛ وقتی من به این باشگاه آمدم، محمود خوردبین با ذکر کمردردی مرا از این مشکل با خبر کرد و بنده وقتی مدارک ایشان را دیدم بلافاصله ایشان را به یکی از متخصصان و جراحان مغز که از دوستانم بود معرفی کردم که وی پس از دیدن مدارک آقای خوردبین، یکسری عکسبرداری MRI انجام داد.

در عکس ها مشخص شد که آقای خوردبین با توجه به اینکه در دو یا سه ناحیه با تنگی نخاعی مواجه است و همین تنگی نخاعی باعث خواب رفتگی پاها شده و روزانه نیاز به استراحت فوری داشتند و باید هر چه سریعتر مورد جراحی قرار می گرفتند که سرپرست پرسپولیس با شرایط کنونی تیم، اجازه این کار را به خودش نمی داد و می گفت؛ در یک فرصت مناسب و در تعطیلات نیم فصل این جراحی را انجام می دهد اما دوشنبه شب ناگهان با درد شدیدی مواجه می شود که غیر قابل تحمل بوده و مجبور می شود بستری گردد.

به همین جهت بنده به اتفاق پزشک متخصص، ایشان را در بیمارستان لاله تهران بستری کردیم تا در فرصت مناسب مورد جراحی قرار گرفته و از این درد رهایی یابد.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال تاجیکستان
استقلال تاجیکستان
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن