اکسید هد

زارع: می خواستم به ملوان خدمت کنم/ بدگویی چند پرسپولیسی از کریمی

- نظرات : 7 اظهار نظر - بازدید [ 3202 ] - دوشنبه, 29 خرداد 1391
زارع: می خواستم به ملوان خدمت کنم/ بدگویی چند پرسپولیسی از کریمی

مازیار زارع در گفت وگویی در مورد امضای قرارداد با باشگاه ملوان گفت: ملوان خانه من است و من متعلق به انزلی و تیم ملوان هستم. وقت آن بود که به شهر خودم برگردم و...

ارتش سرخ دات كام :

مازیار زارع در گفت وگویی در مورد امضای قرارداد با باشگاه ملوان گفت: ملوان خانه من است و من متعلق به انزلی و تیم ملوان هستم. وقت آن بود که به شهر خودم برگردم و محبت هواداران پرشور و پرشمار ملوان را جبران کنم.

وی در مورد حضور بازیکنان اسم و رسم دار در ملوان اظهار داشت: می خواهیم تیم خوبی برای فصل آینده داشته باشیم. تیم ما اصالت خود را حفظ کرده و بحث حضور ستاره ها در ملوان نیست و بیشتر بازیکنان بومی در ملوان حضور دارند. من، پژمان نوری و جواد شیرزاد بازیکن ملوان بودیم و البته طبیعی است در پست هایی که مربی احساس نیاز کند بازیکنانی را جذب کنیم.

زارع در مورد اتفاقات پرسپولیس در لیگ یازدهم خاطرنشان کرد: از هواداران پرسپولیس تشکر می کنم که دو سال من را تحمل کردند. فصل قبل، فصل خیلی بدی برای پرسپولیس بود.

وی با اشاره به عملکرد پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات گفت: پرسپولیس بازیکنانی خوبی گرفته اما آنهایی هم که از پرسپولیس رفتند بازیکنان خوبی بودند. من خبر دارم در لیستی که دنیزلی به رویانیان داده بود نام 15 بازیکن نوشته شده بود و این مربی می خواست 15 نفر از پرسپولیس را حفظ کند اما 5 نفر را مدیریت باشگاه کنار گذاشت. با این حال به این مسئله نمی توان ایرادی گرفت زیرا هر شخصی طبق سلیقه خودش تیم را می بندد. آرزو می کنم پرسپولیس در فصل آینده موفق شود زیرا هواداران زیادی دارد.

هافبک جدید ملوان در مورد اینکه احتمال می دهد دنیزلی به پرسپولیس برگردد یا نه عنوان کرد: بعید می دانم دنیزلی دوباره به پرسپولیس بیاید. به نظر من همه این مسائل از قبل تعیین شده بود. اکنون رویانیان می خواهد یک مربی بزرگ به تیم بیاورد و همه این مسایل از قبل طرح ریزی شده بود.

زارع در مورد حمایت علی کریمی از خودش در پرسپولیس   گفت: پرسپولیس فصل خوبی را پشت سر نگذاشت و هیچ کدام از بازیکنان این تیم نمی توانند بگویند ما یک فصل خوب را داشتیم. همه بازیکنان ضعیف بودند اما من می خواهم یک انتقاد از محمد رویانیان کنم. رویانیان فردی بزرگ، کاربلد و خوش قلب است اما مشاوران او کوچک هستند و در حد و اندازه این پست نیستند. مدیر برنامه دو سه بازیکن پرسپولیس ، خبرنگار هستند که چنین مسئله ای در شأن و شخصیت بازیکن پرسپولیس نیست.

وی تصریح کرد: آنهایی که لیست مازاد را اعلام کردند باید بدانند بازیکنی که قراردادش تمام می شود در لیست مازاد نیست و مشاوران رویانیان به او مشاوره خوبی نداده اند. پرسپولیس فصل گذشته بازیکنان خوبی داشت و می توانست بهتر نتیجه بگیرد اما افرادی به دنبال تخریب بودند و دوست نداشتند تیم نتیجه بگیرد . به همین دلیل هم حتی حرف های درگوشی بازیکنان فردا صبح در روزنامه ها منتشر می شد.

بازیکن فصل گذشته پرسپولیس ادامه داد: هر حرفی که در رختکن پرسپولیس زده می شد روز بعد در روزنامه ها منتشر می شد. به نظر من پرسپولیس امسال هم حاشیه های زیادی خواهد داشت مگر آنکه خیلی چیزها را تغییر دهد.

زارع در مورد اینکه علی کریمی در پرسپولیس می ماند یا نه، تاکید کرد: کریمی سمبل پرسپولیس است، ضمن اینکه من به رفاقت با او افتخار می کنم. کریمی نیازی ندارد که من از او دفاع کنم. او یک فوتبالیست بزرگ است و آنقدر جرأت و مردانگی دارد که حرف هایش را رک و صریح بگوید. فرقی هم نمی کند چه کسی مقابل او باشد. کریمی، حرفش را رک می زند.

وی افزود: حرفی می زنم که می خواهم همه مردم آن را بدانند؛ اینکه چند بازیکن پرسپولیس دست به دست هم دادند و مقابل مدیرعامل پرسپولیس نشستند و از کریمی بدگویی کردند. آنها به مدیرعامل و مسئولان پرسپولیس گفتند کریمی هم در داخل میدان و هم در بیرون از میدان غر می زند و بهتر است فصل بعد در پرسپولیس نباشد.

زارع در ادامه  تصریح کرد: علی کریمی هم در جریان این مسائل هست اما هنوز آنقدر بدبخت نشده که آدم های کوچک بتوانند او را خراب کنند. یک پای کریمی به همه آنها می ارزد. کریمی نیازی به تعریف من ندارد اما خدا به او دل و جرأتی داده که کمتر کسی در فوتبال ایران چنین جرأتی دارد. او حرفش را شفاف می گوید.

وی یادآور شد: امیدوارم حرف هایی که زدم را تکذیب نکنند زیرا چنین مسائلی وجود داشته است. برخی بازیکنان پشت سر کریمی بدگویی کردند. او همان بازیکنی است که اگرچه روزنامه ها نوشتند پیراهن فونیکه سی را به طرف میثاق معمارزاده پرتاب کرد و گفت آن را یادگاری نگه دار اما در تهران هم وقتی که معمارزاده به تنهایی جریمه شد کریمی از او دفاع کرد و گفت همه تیم باید جریمه شوند نه یک بازیکن. کریمی بازیکن بزرگی است.

زارع با اشاره به حضورش در ملوان و مذاکره استقلال با او گفت: اکنون وقت آن بود که به تیم شهرم خدمت کنم و امیدوارم امسال بتوانیم هواداران پرشور ملوان را راضی نگه داریم. آنها فصل سختی را پشت سر گذاشتند اما امسال می خواهیم قدرتمندانه در لیگ حاضر شویم. من، پژمان نوری و جواد شیرزاد بدون هیج ادعا و چشم داشتی به ملوان آمدیم تا به این تیم کمک کنیم و سال خوبی را برای این تیم در لیگ رقم بزنیم. مسئولان باشگاه استقلال نیز ظرف دو سه روز گذشته به من پیشنهاد دادند و من از پیشنهاد آنها ممنون هستم اما می خواستم در تیم شهرم بازی کنم.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • ناشناس
  ناشناس :
  همون بهتر که رفتی اما ای کاش به بار یاد تشویقایی که تو ورشگاه میکردیمت بیفتی ای کاش...اگه هدایتی با پولاش نبود هیچ وقت یاد تیم شهرت نمیفتادی آقای...!کریمیم انقدر با تعصب هست که پای پرسپولیس وایسه
 • ناشناس
  ناشناس :
  مازیار جون خوش اومدی بابادیگه جو سازی نکن قربونه شکلتببین استقلال چقدر بدبخت شده که بازیکنه مازاده ما ام میخوان و بهشون نه میگه
 • ناشناس
  ناشناس :
  همه کاره تیم علی کریمی تشویق میکنه تمبیه میکنه به به باغت آباد گردن کلفت
 • ناشناس
  ناشناس :
  این مرتیکه بی غیرت باز دهن گشادشو باز کرده برو دیگه حالا که رفتی هنوز دست بر نمی داری برو تو تیم محلیتون بازی کن
 • ناشناس
  ناشناس :
  لعنت به همه اونایی که به علی کریمی خیانت کردن....علی کریمی سالار من اقای من عشق من تو بدون که چه رویانیان چه دایی چه هیچکس دیگه خاک پای تو هم نمیشوند....زارع دوست داریم
 • ناشناس
  ناشناس :
  جون مادرت دیگه درباره ی پرسپولیس حرف نزن، رفتی دیگه تیم مارو تو حاشیه نبر. علی کریمی تمدید میکنه تا ضاییع شی.
 • ناشناس
  ناشناس :
  لیاقت تیم ملی پرسپولیس رو نداری, همون بهتر که برای تیم ملی روسیه(ملوان) بازی کنی!!

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال تاجیکستان
استقلال تاجیکستان
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن