اکسید هد

حسینی: بازی کردن مقابل سپاهان برای هر تیمی سخت است/برنده بازی با گهر هواداران بودند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 402 ] - شنبه, 28 بهمن 1391
حسینی: بازی کردن مقابل سپاهان برای هر تیمی سخت است/برنده بازی با گهر هواداران بودند

سیدجلال حسینی در گفت وگویی ، اظهار داشت: با وجود فراز و نشیبی که داشتیم در حال حاضر شرایط نسبتا خوبی را به دست آوردیم اما کار بسیار سختی را در پیش داریم. وی ا...

ارتش سرخ دات كام :

سیدجلال حسینی در گفت وگویی ، اظهار داشت: با وجود فراز و نشیبی که داشتیم در حال حاضر شرایط نسبتا خوبی را به دست آوردیم اما کار بسیار سختی را در پیش داریم.

وی افزود: باید مقابل سپاهان نیز به میدان برویم که بازی کردن مقابل این تیم برای هر تیمی سخت و بسیار دشوار است.

حسینی گفت: سپاهان یک قالب تیمی بسیار خوب دارد و از مربی خوبی نیر بهره می برد، قطعا باید برای گرفتن این 3 امتیاز بیشتر از گذشته زحمت بکشیم.

وی در خصوص تقابل خودش با بازیکنان سپاهان نیز تاکید کرد: از سپاهان تقریبا شناخت خوبی دارم اما نه برای من، بلکه برای همه سخت است که مقابل سپاهان و بازیکنان فرصت طلبش به میدان بروم. ما باید با تمرکز و درایت خاصی مقابل این تیم قرار بگیریم که امیدوارم برنده بازی باشیم.

وی افزود: 3 امتیاز بازی با سپاهان برای ما خیلی حساس و بااهمیت است چون تا دقیقه 90 نباید ناامید باشیم و به گرفتن سهمیه از این طریق بیشتر تمرکز کنیم. ما هم تیم بدی نیستیم و همیشه مقابل فوتبال خوب، خوب بازی کرده ایم اما در بازی مقابل گهر همه چیز به هم پیچیده بود.

حسینی خاطرنشان کرد: در بازی مقابل گهر، برنده واقعی هواداران پرسپولیس بودند و آنها 3 امتیاز بازی را گرفتند، قطعا اگر در بازی یکشنبه از طریق آنها باز هم حمایت شویم می توانیم راحت تر تیم خوب و کاملی به نام سپاهان را پشت سر بگذاریم. امیدوارم فردا یکشنبه شاهد این باشیم که هواداران، جامعه فوتبال و پرسپولیس را غافلگیر کنند.

حسینی در پایان یادآور شد: بعد از بازی با گهر تمرینات بسیار خوب و منسجمی را دنبال کردیم، نقاط ضعف را برطرف و بر روی نقاط ضعف حریف بیشتر کار کردیم. به این بازی خوشبینم. ما فردا برای هیچکس بازی نمی کنیم و فقط به خاطر پرسپولیس ، گرفتن 3 امتیار و حضور در بالای جدول به میدان می رویم.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال تاجیکستان
استقلال تاجیکستان
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن