اکسید هد

عربشاهی:حرفهای خوردبین به خاطر این است که پست و مقامش را گرفته اند/پرسپولیس به شیرینی نیاز دارد

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 763 ] - یکشنبه, 17 شهریور 1392

عربشاهی:حرفهای خوردبین به خاطر این است که پست و مقامش را گرفته اند/پرسپولیس به شیرینی نیاز دارد

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت:من فیلم 10 ثانیه پس از آن لحظه ایکه تلویزیون نشان داد را دیده ام،شیرینی در آن لحظه چشم هایش باز است و اصلا هم خواب نبوده است. ضیا عرب... 2 out of 5 based on 4 ratings.
عربشاهی:حرفهای خوردبین به خاطر این است که پست و مقامش را گرفته اند/پرسپولیس به شیرینی نیاز دارد

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت:من فیلم 10 ثانیه پس از آن لحظه ایکه تلویزیون نشان داد را دیده ام،شیرینی در آن لحظه چشم هایش باز است و اصلا هم خواب نبوده است. ضیا عرب...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت:من فیلم 10 ثانیه پس از آن لحظه ایکه تلویزیون نشان داد را دیده ام،شیرینی در آن لحظه چشم هایش باز است و اصلا هم خواب نبوده است.

ضیا عربشاهی درباره انتقادات صورت گرفته از سعید شیرینی در روزهای اخیر به اوج عنوان کرد:شیرینی نه پسر عموی من است و نه پسر عمه من اما باید واقعیت را به عنوان فردی که جوانی اش را در پرسپولیس گذاشت بیان کنم.او این روزها مثل ماشین کار می کند و خواب و زندگی ندارد.درست نیست اینطور درباره این فرد زحمتکش اظهارنظر کنند و او را به تمسخر بگیرند.

وی ادامه داد:من حرفم را رک بیان می کنم چون از کسی واهمه ای ندارم.اگر نبوده است بیایند تکذیب کنند.آقای خوردبین،شما داری سنگ خودت را به سینه می زنی.خیلی دوستت دارم و تو را از سرمایه های پرسپولیس می دانم اما می خودت هم می دانی که بحث شیرینی نیست.این حرفهایت از ناراحتی این است که پست و مقامت را گرفته اند.

پیشکسوت پرسپولیس افزود:من هفته گذشته با یکی از دوستان نزدیکم که حمید درخشان باشد سر همین مسائل حرفم شد.گفتم حمید ما باید پرسپولیس را ببینیم،نه خودمان را .این که نمی شود چون آنجا نیستیم و سمتی نداریم انتقاد کنیم و همه چیز را بر هم بریزیم.

وی افزود:من فیلم 10 ثانیه پس از آن لحظه ایکه تلویزیون نشان داد را دیده ام،شیرینی در آن لحظه چشم هایش باز است و اصلا هم خواب نبوده است.ممکن است برای لحظاتی چشم هر آدمی به دلیل خستگی بسته باشد،اینکه دلیل نمی شود که یعنی کلا او خوابش برده است.

عربشاهی تاکید کرد:خیلی وقت ها شده شیرینی ساعت 2 نصفه شب به من زنگ می زند و درباره پرسپولیس درددل می کند.او کارش را بلد است.حالا بیرون فوتبال هر کسی کاری دارد،اینکه نمی شود بگوییم باید همه کارهایت را تعطیل کنی و به فوتبال بیایی.به نظر من پرسپولیس در اوضاع و احوال فعلی به شیرینی نیاز دارد چون او کارش را بلد است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • Vahid karimi
    Vahid karimi :
    I love u :x
  • احسان بهروش
    احسان بهروش :
    دم شما و رضا شاهرودی گرم آقا ضیا

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال تاجیکستان
استقلال تاجیکستان
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن