اکسید هد

عربشاهی: آقای مایلی کهن من سخنگو نباشم تو باشی که با همه دعوا داری؟!/او کمبود محبت دارد

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1469 ] - سه شنبه, 28 آبان 1392

عربشاهی: آقای مایلی کهن من سخنگو نباشم تو باشی که با همه دعوا داری؟!/او کمبود محبت دارد

 ضیا عربشاهی در گفت وگویی در واکنش به صحبت های مایلی کهن که اعلام کرده که پیشکسوتان پرسپولیس آنقدر بی سواد شده اند که عربشاهی سخنگو شده، گفت: من برای این... 5 out of 5 based on 10 ratings.
عربشاهی: آقای مایلی کهن من سخنگو نباشم تو باشی که با همه دعوا داری؟!/او کمبود محبت دارد

 ضیا عربشاهی در گفت وگویی در واکنش به صحبت های مایلی کهن که اعلام کرده که پیشکسوتان پرسپولیس آنقدر بی سواد شده اند که عربشاهی سخنگو شده، گفت: من برای این...

ارتش سرخ دات كام :

 ضیا عربشاهی در گفت وگویی در واکنش به صحبت های مایلی کهن که اعلام کرده که پیشکسوتان پرسپولیس آنقدر بی سواد شده اند که عربشاهی سخنگو شده، گفت: من برای این آقا مثل همیشه متأسفم. بالاخره ایشان را از صبا بیرون کرده اند و باید به دنبال جای جدید باشد. به نظرم مایلی کهن بهتر است در گوشه ای از اتاق در را ببندد و با خودش خلوت کند و به دنبال این باشد آیا می تواند خود را اصلاح کند یا می خواهد همه را بزند.

وی افزود: آقای مایلی کهن! به گفته خودت 14 سال کنار من بازی کردی. اما فقط به دنبال درگیری با این و آن هستی تا به دنبال کار باشی. یادم هست محمد دادکان به شما در تیم ملی امید پستی داد اما وقتی شما را برداشت همه را زدی.

عربشاهی تاکید کرد: آقای مایلی کهن! به نظر من شما مشکل دارید و میدان جنگ را با فوتبال اشتباه گرفته اید. آقای مایلی کهن من در طول بازی کردنم حتی یک کارت زرد هم نگرفته ام و اگر من سخنگوی پیشکسوتان نباشم شما باشید که با همه جنگ و دعوا کنید. از کشوری فرد بپرسید که من شاگرد اول کلاس بودم یا نه. من تا آخرش هستم آقای مایلی کهن برو تا بریم.

سخنگوی پیشکسوتان پرسپولیس ادامه داد: صحبت های شما ارزش جواب دادن ندارد چون می خواهید به همه پرخاش کنید و فقط بگویید من خوبم. آقای مایلی کهن من فوق دیپلم ریاضی دارم به قول خودت 14 سال در پرسپولیس بازی کردی و همیشه هم کنار من بودی آن وقت من خوب بودم و حالا بد شدم.

عربشاهی خاطرنشان کرد: به نظر من ایشان کمبود محبت دارد کسی نبوده مایلی کهن را راهنمایی کند. به کسی که بزرگترین خوبی را به او کرد یعنی علی پروین همیشه بی احترامی می کند و چه برسد به بقیه. باید از ایشان چه انتظاری داشته باشیم. پروینی که او را تر و خشک می کرد حالا عاملی شده تا مایلی کهن او را بزند. او احترام بزرگتر را هم با این سن و سالش نمی داند به خدا اگر این کار را انجام دهد کاری می کنم که ساکش را بردارد و از ایران برود.

سخنگوی کمیته پیشکسوتان قرمزپوشان یادآور شد: در کمیته پیشکسوتان 50 نفر بودند 32 نفر به من رأی دادند تا عضو هیئت مدیره باشم اما من قبول نکردم حالا هم می خواهند کاری برای این پیشکسوتان کنند آقایانی که کمبود محبت دارند اینطور مانع ایجاد می کنند. یادم هست با هماهنگی استیلی ایشان قرار شد به عنوان یک مدیر به پرسپولیس کمک کند اما فردا پسرش را با خودش به تمرینات آورد و پس فردا ساک ورزشی آورد تا تمرینات را بر عهده بگیرد. این هم شاهکار این آقاست که برای یک پست و مقام همه کار می کند. به قول خودش 14 سال در پرسپولیس بوده اما 4 سال ذخیره بود و 10 سال هم جور تو را من کشیدم چون به غیر از کرنر زدن چیزی بلد نبودی. الان هم فقط پرخاشگری یاد گرفته ای و سینه ات را سپر می کنی و می گویی در قوه قضائیه برای من شعبه بزنید ماشاءالله به تو.

وی افزود: وقتی که بچه 5 ساله کارهای تو را می بیند در مدارس فوتبال از ما می پرسند آیا ایشان مربی تیم ملی ایران بوده که ما باید فقط تأسف بخوریم وقتی بچه های کوچک صحبت های تو را می شنوند واقعا حسرت می خورم که چطور در تیم ملی به عنوان مربی بوده ای. شما همانی هستی که در مسابقات دهلی با پارتی بازی به تیم ملی آمدی و اصلا هم حقت نبود.

عربشاهی در پایان خاطرنشان کرد: دیگر زیاد نمی توانم جواب این آقای بیکار را بدهم. چون او به هیچکس تا حالا ادب یاد نداده. شما وقتی که سرمربی تیم ملی بودی به قلعه نویی، دایی و همه پرخاش می کردی و آن وقت بود که بچه ها در کوچه و خیابان می پرسیدند که این چطور سرمربی تیم ملی بوده است که من جوابی نداشتم به او بدهم. من امیدوارم خدا شما را به راه راست هدایت کند و بهتر است در مسائلی که به شما ربطی ندارد زیاد دخالت نکنید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • حامد سر
    حامد سر :
    اصلا حال کامنت گذاشتنو دیگه نداشتم اما خواهشا یکی این مایلی کهنو ساکت کنه هر چی سنش بالاتر می ره کم عقلترو دو روتر می شه.رو اعصاب همست.حالا کارش به جایی رسیده حق طلب فورواردای عقب افتاده ششتقلالیا شده و میگه چرا باید پشت سر دایی سر طلایی بمونندو تو تیم ملی بازی نکنن....
  • بهروز امیدی
    بهروز امیدی :
    ایشون کارش فقط توهین به دیگرانه با این کارها جایگاه خودشو خراب کرد

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن