اکسید هد

گزارش تمرین تیم ملی: صحبت های اختصاصی سرمربی با 2 بازیکن/ تمرکز تمرینات روی پاس های عمقی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1088 ] - شنبه, 16 خرداد 1394

گزارش تمرین تیم ملی: صحبت های اختصاصی سرمربی با 2 بازیکن/ تمرکز تمرینات روی پاس های عمقی

تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه و اولین دیدار خود در این رقابت ها با ترکمنستان آماده می کند از ساعت 18 امرو... 5 out of 5 based on 4 ratings.
گزارش تمرین تیم ملی: صحبت های اختصاصی سرمربی با 2 بازیکن/ تمرکز تمرینات روی پاس های عمقی

تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه و اولین دیدار خود در این رقابت ها با ترکمنستان آماده می کند از ساعت 18 امرو...

ارتش سرخ دات كام :

تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه و اولین دیدار خود در این رقابت ها با ترکمنستان آماده می کند از ساعت 18 امروز تمرینات خود از اردوی نهایی را با حضور 25 بازیکن در ورزشگاه پاس قوامین زیر نظر کادر فنی پیگیری کرد.

\*تمرینات امروز از ساعت 18 آغاز شد و بازیکنان به اختیار بدن های خود را گرم کردند. در تمرین امروز 25 بازیکن حضور داشتند و فقط سردار آزمون بازیکن تیم روستوف روسیه غایب بود ضمن اینکه مرتضی پورعلی گنجی بازیکن تیم تیانجین چین برای اولین بار در تمرینات تاکتیکی تیم ملی حاضر شد.

\*سروش رفیعی هافبک سرباز تیم ملی که این روزها برای همراهی او با تیم ملی مشکلاتی ایجاد شده است امروز نیز در تمرینات تاکتیکی تیم ملی حضور داشت.

\*بازیکنان تیم ملی امروز لباس خاکستری بر تن داشتند و کادر فنی آبی پوشیده بود و گلرها با لباس فسفری تمرین کردند. در این میان کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی با تی شرت سفیدرنگ که برند حامی پوشاک تیم ملی بر روی آن نقش بسته بود در تمرین حضور داشت.

\*از همان ابتدای کار دروازه بان ها از سایر بازیکنان جدا شده و زیر نظر مهدی حیدری مربی موقت دروازه بان های تیم ملی به کارهای اختصاصی مشغول شدند که البته کی روش روی این قسمت از تمرینات نظارت ویژه ای داشت.

\*از ساعت 18 و 5 دقیقه بازیکنان در کنار یکی از تیرهای دروازه به استارت های کوتاه و بلند و کارهای کششی و نرمشی زیر نظر دیه گو و مارکار آقاجانیان مشغول شدند.

\*در تمرین امروز مسعود عالی پور آنالیزور سابق پرسپولیس، فرشاد قاسمی، کوروش برمک و امیرحسین پیروانی حضور داشتند که البته پیروانی برای دقایقی مورد استقبال برادرش قرار گرفته و افشین پیروانی مدیر ورزشی تیم ملی دقایقی در VIP ورزشگاه کنار برادر خود نشست و با او به گفت وگو پرداخت. پیروانی پس از ملاقات کوتاهی که با برادرش داشت به زمین برگشت و تمرینات را زیر نظر داشت.

\*کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی که به خاطر مشکل به وجود آمده برای ملی پوشانی مانند سیدجلال حسینی و سرورش رفیعی چند روز پیش نگرانی های خود را ابراز کرده بود امروز نیز با دغدغه و نگرانی خاصی در تمرین حاضر شد و به خوبی اضطراب در چهره او مشخص بود. کی روش قرار بود امروز به همراه پیروانی برای حل مشکل رفیعی راهی نهادهای ذی ربط شوند که این اتفاق به دلایلی رخ نداد.

\*از ساعت 18 و 15 دقیقه بازیکنان تیم ملی به 4 دسته تقسیم شده و در دو گروه به پاسکاری و شوت به دروازه مشغول شدند. در این میان کی روش بیشتر تأکید داشت که کیفیت شوت ها مهم تر از قدرت توپ است و به بازیکنان تأکید می کرد که آنها سعی کنند بدون اینکه شوت بزنند و به آرامی و با بغل پا به سمت زوایای دروازه، دروازه را باز کنند. در این میان کی روش ابتدا این کار را با حسینی امتحان کرد تا بازیکنان نکات فنی این تمرین را فرا گرفته و جالب اینکه تیموریان نیز برخی نکات آمادگی جسمانی را به بازیکنان یادآور می شد.

در این تمرین کی روش بارها تأکید می کرد که بدن بازیکنان روی توپ سوار باشد و سعی کنند با فکر ضربه بزنند.

\*در این تمرین دو دروازه بسیار نزدیک به هم بود و بازیکنان پس از یک و دو باید با ضربه آرام و فنی دروازه را باز می کردند. در این میان گلرها پس از هر گلی که دریافت می کردند جای خود را تغییر داده و بازیکنان نیز پس از شوت زنی به کارهای آمادگی جسمانی می رسیدند.

\*حدود 50 تماشاگر که در بین آنها نونهالانی از تیم مدرسه فوتبال استقلال نیز حضور داشتند دیده می شدند.

\*یک خبرنگار خارجی از شبکه بین اسپورت قطر در تمرین امروز حضور داشت.

\*در ادامه تمرین قبلی به خاطر نزدیک بودن فواصل دروازه ها و خسته شدن دروازه بان ها بیشتر توپ ها تبدیل به گل می شد که در این میان گل لایی شریفی به مکانی از صحنه های زیبای این تمرین بود. ضمن اینکه در این تمرین آمادگی شجاعی، ابراهیمی و شریفی ستودنی بود.

\*از ساعت 18 و 35 دقیقه و پس از تنفسی کوتاه بازیکنان در دایره وسط تمرین جمع شده و نوع جدید استارت را تمرین کردند. آنها به مرکز زمین رفته و دوباره برمی گشتند.

\*از ساعت 18 و 40 دقیقه و با آغاز فاز جدید تمرینات مرتضی پورعلی گنجی بازیکنی که امروز به تمرینات اضافه شد با عوض کردن کفش هایش به تمرینات انفرادی پرداخته و وارد تمرینات سنگین تیم ملی نشد. او در ادامه تمرین با پزشک تیم ملی به دویدن دور زمین پرداخته و سپس بدن خود را گرم کرد.

\*از ساعت 18 و 40 دقیقه بازیکنان در قسمت دیگری از زمین به تمرین شوت زنی و سانتر از جناحین پرداختند. در این بین حسینی، منتظری و پورغاز با کاور قرمز موقع شوت زدن با بازیکنان حمله کننده یک و دو می کردند و در موقع سانتر از جناحین به دفاع می پرداختند.

\*گل زیبای شجاعی که سرضرب زیر طاق دروازه زده شد از صحنه های زیبای بخش دوم تمرین بود.

\*از ساعت 18 و 55 دقیقه تنفس کوتاه دیگری از سوی کی روش اعلام شد که در این هنگام سعید منتظری برای دقایقی به رختکن رفت و بازگشت. در این لحظات صحبت های صمیمانه حیدری با تیموریان جالب توجه بود. این دو در حالیکه دست در گردن هم داشتند با هم صحبت می کردند تا بخش سوم تمرین امروز آغاز شود.

\*از ساعت 19 امروز کی روش بر تن 5 بازیکن دفاعی تیم ملی کاور سفید کرد و شریفی، قوچان نژاد و طارمی با پوشیدن کاور قرمز و سایر بازیکنان با لباس خاکستری در این بخش حاضر شدند که بیشتر تمرکز کادر فنی در این تمرین ارسال پاس از جناحین و کارهای ترکیبی و پاس هایی در عمق بود و نکته قابل توجه اینکه برخی از این بازیکنان در وسط این تمرین با تغییر کاورهای خود، پست های خود را عوض می کردند که البته این کار با دستور کی روش انجام می شد. در این بخش کی روش که پیراهن سفید بر تن داشت کاور بنفش پوشید تا با بازیکنانی که کاور سفید پوشیده بودند تمایز پیدا کنند.

\*قبل از آغاز تمرین امروز کی روش برای دقایقی کوتاه با سعید عزت اللهی و خسرو حیدری به صورت اختصاصی صحبت کرد.

\*در مراحل پایانی تمرین یک مأمور نیروی انتظامی که به نظر می رسید مسئول حراست از ورزشگاه است در تمرینات حاضر شده و با افشین پیروانی صحبت هایی را انجام داد.

\*تمرین تیم ملی فوتبال ایران در اردوی نهایی فردا پیگیری می شود و قرار است ملی پوشان فوتبال ایران برای برگزاری دیدار تدارکاتی با ازبکستان صبح سه شنبه راهی تاشکند شوند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن