اکسید هد

برانکو: به دنبال ایجاد یک پرسپولیس قدرتمند هستیم/هیچ بازیکن خوبی حاضر نمی شود تست دهد

- نظرات : 9 اظهار نظر - بازدید [ 5065 ] - سه شنبه, 30 تیر 1394

برانکو: به دنبال ایجاد یک پرسپولیس قدرتمند هستیم/هیچ بازیکن خوبی حاضر نمی شود تست دهد

برانکو ایوانکوویچ در گفت وگویی درباره شرایط تمرینات پرسپولیس گفت: اینجا احساس خوبی داریم، شرایط خوبی برای کار وجود دارد و آرامش هست. خیلی کار کردیم و فکر می ک... 5 out of 5 based on 31 ratings.
برانکو: به دنبال ایجاد یک پرسپولیس قدرتمند هستیم/هیچ بازیکن خوبی حاضر نمی شود تست دهد

برانکو ایوانکوویچ در گفت وگویی درباره شرایط تمرینات پرسپولیس گفت: اینجا احساس خوبی داریم، شرایط خوبی برای کار وجود دارد و آرامش هست. خیلی کار کردیم و فکر می ک...

ارتش سرخ دات كام :

برانکو ایوانکوویچ در گفت وگویی درباره شرایط تمرینات پرسپولیس گفت: اینجا احساس خوبی داریم، شرایط خوبی برای کار وجود دارد و آرامش هست. خیلی کار کردیم و فکر می کنم کادر فنی به تمام اهدافی که از قبل تعیین کرده بود رسیده است. تنها مشکل این بود سطح آمادگی همه بازیکنان یکسان نبود. بعضی از بازیکنان در زمان های متفاوت به تیم ملحق شدند. همان طور که می دانید تمرینات آماده سازی ما در تهران با 6 بازیکن بود که 2 نفر یعنی قاسمی و اسماعیل زاده رفتند.

وی افزود: بعد از 20 روز سایر بازیکنان به تیم ملحق شدند. طبیعی است سطح آمادگی همه بازیکنان یکسان نباشد و حداقل یک ماه وقت لازم است تا همه به سطح آمادگی یکسان برسند، اما از تلاش و میل به کار بازیکنان راضی هستم. آنها زحمت کشیدند و تمام فشارها را تحمل کردند. به خاطر این استقامت به بازیکنان تبریک می گویم و این موضوع رضایت کامل مرا در پی داشته است.

سرمربی پرسپولیس درباره مصدومیت بازیکنان و محرومانی که سرخ پوشان در نخستین مسابقه خود در لیگ دارند، اظهار داشت: در این مدت در اردو خوب کار کردیم و فقط ماریچ در بین بازیکنان مصدومیت کمی داشت که در دو بازی تدارکاتی اول نبود و حالا با رفع شدن مصدومیتش در بازی دیگر حضور دارد. مشکل دیگر محرومیت برخی بازیکنان مانند سوشا است که کار ما را در لیگ سخت می کند. شعبانی هنوز قرارداد نبسته و مایکل هم به تیم اضافه نشده، نورمحمدی و عالیشاه هم محروم هستند، به همین دلیل برای بازی اول مشکل بزرگی داریم. حیدریه و مسلمان دو سه روز پیش به تیم اضافه شدند و زمان زیادی لازم است به آمادگی سایر بازیکنان برسند.

\* تفاوتی بین بازیکنان اصلی و ذخیره وجود ندارد

برانکو در پاسخ به این سوال که بین بازیکنان ذخیره و اصلی تفاوت زیادی به چشم می خورد و برخی بازیکنان مانند علیپور و کمندانی تجربه زیادی ندارند نظر شما در این باره چیست، عنوان کرد: چطور به این نتیجه رسیدید که اختلاف زیاد است؟ ما با ترک ها بازی کردیم، به نظر شما کدام نیمه بهتر بود؟ یا در بازی با ترینیداد و توباگو کدام نیمه بازی روانی داشتیم؟ تفاوتی بین بازیکنان اصلی و ذخیره وجود ندارد و این قدرت تیم ماست. در واقع می توانم بگویم این موضوع آسایش خیال برای مربی است. کمندانی، علیپور و رحمتی می توانند بازی کنند. امیدوارم حیدریه و مسلمان را هم ببینیم.

وی افزود: ما 13 بازیکن جوان داریم؛ محمد انصاری که برای تست آمد خودش را به تیم تحمیل کرد و قطعا مورد استفاده قرار می گیرد. همین جا باید چند مطلب را بگویم: الان برای شما سرمایه های پرسپولیس را می شمارم که بازیکنان 23 سال و کمتر از 23 سال هستند. مرتضی قدیمی پور، رضاییان، انصاری، نورالهی، حیدریه، کامیابی نیا که البته 26 ساله است، کمندانی، رحمتی، احمدزاه، طارمی، علیپور، امید و علی فاطمی 13 بازیکن جوان هستند؛ یعنی نصف تیم که 23 سال و زیر 23 سال هستند که در بین آنها بازیکنان با تجربه ای مانند نورمحمدی و بنگر هم داریم. باید این را مد نظر داشته باشید بازی های تدارکاتی ما بدون بازیکنان خارجی بوده است.

\* انتظارات هواداران همیشه بالاست

برانکو در پاسخ به این سوال که فکر نمی کنید با این صحبت ها انتظار هواداران بالا رود، تصریح کرد: هواداران همیشه حق دارند و انتظاراتشان همیشه بالاست. آنها انتظار دارند پرسپولیس در بالای جدول باشد و برای قهرمانی بجنگد. با وجود همه مشکلاتی که داشتیم،هواداران فقط بازی خوب و نتیجه را مد نظر دارند. اما باید بگویم چطور در مدت کوتاه توانستیم با وجود مشکلاتی که داشتیم تیم را ببندیم.

وی همچنین درباره خبری که اعلام شده پرسپولیس نمی تواند به دلیل مشکلات مالی در فصل نقل و انتقالات بازیکن بخرد، اظهار داشت: خبر بدی است. اما اطلاعی در این باره ندارم و از شما این موضوع را می شنوم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه شما به دنبال دفاع چپ بود، چه فکری برای این موضوع کردید، گفت: حاتمی، حیدری و انصاری هم می توانند در این پست بازی کنند، اما انصاری و حیدری تمرینات کمی داشته اند و دیر به تیم رسیده اند.

\* هیچ بازیکن خوبی حاضر نمی شود تست بدهد

سرمربی پرسپولیس درباره اظهارات زادمهر عضو هیات مدیره مبنی براینکه گفته بازیکنان خارجی بدون اینکه در تمرینات باشند جذب نمی شوند و باید تست بدهند، در این باره با شما صحبت شده، خاطرنشان کرد: نمی دانم نشنیدم. با من صحبتی نشده است. هیات مدیره احتمالا در این باره تصمیم گرفته است. این رویه خوب است، اما نمی دانم کدام بازیکن خوبی رضایت می دهد برای تست بیاید. شاید بازیکنانی که در حد پرسپولیس نباشند تست بدهند. ما حتی دروازه بان می خواستیم، اما ایرانی ها حاضر نشدند تست بدهند. بازیکنانی که از لیگ یک هم بودند حاضر نشدند تست بدهند.

وی همچنین درباره اینکه به عنوان کارشناس ضعف پرسپولیس را در کجا می دانید، عنوان کرد: نمی توانم بگویم. من مربی پرسپولیس هستم و نمی توانم نقاط قوت و ضعف تیم را بگویم.

برانکو در پاسخ به این سوال که درباره مهاجم چه کار کردید، گفت: این را از کمیته فنی باشگاه بپرسید، آنها در جریان هستند، کار من فقط تمرین و کار است.

سرمربی پرسپولیس همچنین در پاسخ به سوال دیگر فارس مبنی بر اینکه در تهران برنامه تان برای اردو و بازی تدارکاتی چیست، اظهار داشت: تا شروع فصل بازی نخواهیم داشت، اما در طی فصل بین دو بازی سعی می کنیم بازی تدارکاتی داشته باشیم.

\* پرسپولیس بهترین هواداران دنیا را دارد

برانکو در پایان در پاسخ به این سوال که صحبت شما با هواداران چیست، گفت: فقط می گویم پرسپولیس بهترین هواداران دنیا را دارد. هوادارانی که با احساس به باشگاه وصل هستند و استحقاق این را دارند تیم مورد علاقه شان برای قهرمانی بجنگد. ما هم تمام تلاشمان را می کنیم تا جواب هواداران را با کار خوب بدهیم. در فاز ایجاد یک پرسپولیس قدرتمند هستیم و این 4 بازیکن جوانی که شمردم نیاز به حمایت دارند، به آنها باید اعتماد شود که قطعا این حمایت ها در نتیجه گیری خوب بازیکنان موثر است، حتی اگر در برخی مسابقات بازی خوبی نداشته باشند. این حمایت ها لازم است و بازیکنان نیز جواب این حمایت ها را با کار خوب می دهند. بازیکنان استحقاق حمایت از سوی باشگاه و هواداران را دارند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • khash iA
  khash iA :
  این تیم فقط یه مهاجم بلند قد میخواد همین
  بگیرن تیم تکمیل میشه و با حمایت ما میره برای قهرمانی
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  پرسپولیس فقط یه مهاجم تمام عیار میخواد. باید هزینه بالایی برای یه مهاجم تمام عیار کارنامه دار بکنیم و گرنه همه زحمات تیم به باد میره
 • حامد میرزایی
  حامد میرزایی :
  تو همه مصاحبه هاش یه جورایی از انصاری تعریف میکنه . احساس میکنم بد چشش رو گرفته !
  خدا کنه بازیکن خوبی باشه
 • ناشناس
  ناشناس :
  آقای برانکوسرت روکردی زیربرف بااین رویه شما اینابازیکن بگیرنیستن یه فشاری بیارفردانتیجه نگیری اونوقت صدات درمیاکه دیره
 • امین شیخی زاده
  امین شیخی زاده :
  با تمام احترامی که برای مخالفین سیاست باشگاه در بازیکن گرفتن قائلم باید بگم که بعد از 13 لیگ گذشته و اسامی بزرگی که به پرسپولیس پیوستند ، نه پشتوانه سازی شد و نه کاری از پیش بردیم !!!!
  کدام دو سال پشت سر هم ما جزء مدعیان بودیم ؟؟؟
  آیا دو فصل پیاپی در کورس قهرمانی حضور داشتیم ؟؟؟؟
  چرا اینقدر به جوانگرایی آلرژی دارید؟؟؟؟
  جوان یعنی بمب انگیزه _ مگر همین فولاد و سپاهان چطور نتیجه می گیرند؟؟؟؟

  بس کنید این همه انتقاد آبکی
  100 میلیارد بدهی بیخود و بدون برنامه طی 13 دوره لیگ برتر حاصل تفکر ستاره گرایی و بدون نتیجه است

  انشاالله و به یاری خداوند و تجربه ی برانکو ، نسلی برای پرسپولیس ساخته خواهد شد که حداقل 5 سال بدون استرس در فصل نقل و انتقالات داشته باشیم .

  صبور باشید و امیدوار

  فقط حمایت
 • دنیا6666666 دنیا
  دنیا6666666 دنیا :
  بابا کریم انصاری فرد آزاد شد خواهشا آقای برانکو دست از لج بازی بردارین
 • alirezza 69
  alirezza 69 :
  الکی .این یارو فقط لب و دهنه .
 • پرسپولیس ایران
  پرسپولیس ایران :
  ان شاء الله امسال با درایت برانکو وهواداران باغیرت ، پرسپولیس کبیر قهرمانه هردوجام میشه.
 • امیر آصف
  امیر آصف :
  این چه وضعشه؟ کی باید پاسخگو باشه؟؟؟
  استقلال دوتا بازیکن خوب برزیلی و کروات گرفته , پلی میکر و مهاجم
  اونوقت مدیران تیم ما چه غلطی میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  به چی امید داشته باشیم؟؟؟
  خسته شدیم از شنیدن اینهمه خبر بد
  پلی میکر نداریم , مهاجم نداریم
  قراره همه بازیهای رو صفر-صفر کنیم؟؟؟ با اینهمه مدافع و هافبک دفاعی و دروازه بان
  سیستم امسال پرسپولیس این میشه : 0-5-5

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن