اکسید هد

نوروزی: داور بازی با ملوان خیلی تلاش کرد ما را بازنده کند؛ از داوران بیشتر از حریف می ترسیم

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1115 ] - دوشنبه, 30 شهریور 1394

نوروزی: داور بازی با ملوان خیلی تلاش کرد ما را بازنده کند؛ از داوران بیشتر از حریف می ترسیم

 هادی نوروزی در گفت وگویی، در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابل ملوان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، اعتراض پرسپولیسی ها به عملکرد داور این بازی، بازی روز جمع... 5 out of 5 based on 6 ratings.
نوروزی: داور بازی با ملوان خیلی تلاش کرد ما را بازنده کند؛ از داوران بیشتر از حریف می ترسیم

 هادی نوروزی در گفت وگویی، در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابل ملوان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، اعتراض پرسپولیسی ها به عملکرد داور این بازی، بازی روز جمع...

ارتش سرخ دات كام :

 هادی نوروزی در گفت وگویی، در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابل ملوان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، اعتراض پرسپولیسی ها به عملکرد داور این بازی، بازی روز جمعه با تراکتورسازی، حواشی جشن پیراهن پرسپولیسی ها و ... صحبت کرد.

عملکرد خوبی در جریان بازی با ملوان داشتی، چه شد که برانکو تو را تعویض کرد؟

کشاله ام در نیمه اول کِش آمد و در رختکن هم روی پایم یخ گذاشتم. قرار شد با این شرایط به زمین بروم و اگر بتوانم ادامه بدهم که نشد.

در مورد بازی با ملوان هم صحبت کن.
ما صاحب توپ بودیم از ملوان بهتر بازی کردیم. آنها فقط دفاع کردند. برای ما پیروزی مهم بود که به آن دست پیدا کردیم.

بعد از بازی تمام پرسپولیسی ها نسبت به عملکرد تیم داوری بازی با ملوان اعتراض داشتند، دلیل این اعتراض ها چه بود؟
باور کنید آنقدر که از داوران می ترسیم از حریف نمی ترسیم. روز گذشته داور خیلی تلاش کرد تا تیم ما را بازنده کند اما نتوانست. وقتی حریف به ما گل نمی زند داوران تلاش می کنند به ما گل بزنند. روز گذشته، هم با داور جنگیدیم و هم با ملوان، واقعاً سخت است که همیشه استرس داوری را داشته باشید و بترسید که داور هر لحظه با تصمیماتش به شما ضربه بزند. با 14 نفر جنگیدن سخت است.
باور کنید آنقدر که حواسمان به داور بود به جایی دیگر نبود. شما دیدید که کارت زرد اول طارمی بی جا بود و در صحنه اخراج هم که داور او را بی رحمانه اخراج کرد. من هنوز نمی دانم چرا رضاییان، مکانی و علیپور کارت زرد گرفتند. واقعاً داور در 15 دقیقه پایانی هر کاری انجام می داد که ما ببازیم.

برای بازی روز جمعه با تراکتورسازی هم کلی تلفات دادید.
بله، وضعیت من هنوز مشخص نیست و معلوم نیست تا چه زمانی مصدوم هستم، کفشگری و حاتمی هم که مصدوم هستند. با این شرایط بازی سختی در تبریز داریم و شرایط بدمان هم در لیگ باعث می شود بازی حساس تر شود.

اشتباهات داروی کاملاً درست است اما این دلیل نمی شود که بازیکنان مانند مکانی خیلی راحت از کوره در بروند...
من نمی گویم حرکت مکانی درست بوده ولی چرا اخطار گرفت، من مانده ام چرا مکانی اخطار گرفت که باعث شود از کوره در برود. وقتی داوران 3 دیدار ما محروم می شوند بازیکن هم به تصمیم داور حساس می شوند. من نمی گویم داوری به نفع ما باشد اما دیگر به ضرر ما هم نباشد. برای من جای تعجب دارد که چرا ملوانی ها به داوری معترض بودند داور دیگر باید برای آنها چه کاری انجام می داد؟

مازیار زارع هم بعد بازی حسابی علیه پرسپولیسی ها موضع گرفت.
من به شخص کاری ندارم و به داور کار دارم. من نگران داوری هستم چون ما تمام توان مان را در زمین می گذاریم اما نمی توانیم حریف داور شویم. شما یک بازی را بگویید که تیم حریف از ما بهتر بوده باشد. در بازی با ذوب آهن، سپاهان و سایپا اشتباهات داوری به ضرر ما بود.

نمی ترسی با این حرف ها محروم شوی؟
حرف های من واقعیت دارد و نباید برای گفتن حرف حق نباید محروم شوم. وقتی داور بازی ما 4 جلسه محروم می شود یعنی اشتباه کرده است. من نگران این شرایط هستم و به مسئولان باشگاه هم گفتم فکری به حال این شرایط کنند.

در مراسم رونمایی از پیراهن های جدید پرسپولیس شما و دیگر بازیکنانی که روی سن آمدید اخم کرده بودید، این مسئله دلیل خاصی داشت؟
ما به خاطر نتایجی که پرسپولیس گرفته نگران هستیم. وقتی پرسپولیس شرایط بدی دارد و در رده چهاردهم جدول است چرا باید بخندیم؟ وقتی هواداران نگران هستند چرا باید بخندیم؟ به خاطر شرایط تیم بود که هیچکدام از بازیکنان خنده شان نمی آمد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال تاجیکستان
استقلال تاجیکستان
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن