اکسید هد

باشگاه پرسپولیس موضوع کنعانی زادگان را پیگیری می کند

- نظرات : 11 اظهار نظر - بازدید [ 11579 ] - یکشنبه, 17 مرداد 1395

باشگاه پرسپولیس موضوع کنعانی زادگان را پیگیری می کند

مدافع استقلال همچنان با شاکی جدی به نام پرسپولیس روبه رو است. در حالی که محمدحسین کنعانی زادگان آسیب دیده و نمی تواند این تیم را همراهی کند و در شرایطی که اعل... 5 out of 5 based on 14 ratings.
باشگاه پرسپولیس موضوع کنعانی زادگان را پیگیری می کند

مدافع استقلال همچنان با شاکی جدی به نام پرسپولیس روبه رو است. در حالی که محمدحسین کنعانی زادگان آسیب دیده و نمی تواند این تیم را همراهی کند و در شرایطی که اعل...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع استقلال همچنان با شاکی جدی به نام پرسپولیس روبه رو است.

در حالی که محمدحسین کنعانی زادگان آسیب دیده و نمی تواند این تیم را همراهی کند و در شرایطی که اعلام شده  از لیست نفرات باشگاه استقلال خارج خواهد شد اما وی همچنان با شکایت باشگاه سابق خود روبه رو است.

با تصمیم سرپرست باشگاه پرسپولیس حتی اگر نام کنعانی زادگان از فهرست استقلالی ها خارج شود این باشگاه از شکایت خود صرف نظر نخواهد کرد و این موضوع را از طریق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پیگیری خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • Mojtaba Eshnab
  Mojtaba Eshnab :
  واقعا .خدا جای حق نشسته
  چقد سوتی داد , رباط پاره کرد, جریمه شد, حالا هم نوبت باشگاست, تازه میگن میخوان از لیست کیسه هم بزارنش کنار
  سلام بدبخت )
 • محمد چوبند
  محمد چوبند :
  مگه ترکاشوند نگفته بود که پول رضایت نامه اورو گرفته وطلب باشگاه رو صاف کرده ،این شکایت دیگه چیه .
  احتمالا حرفهای ترکاشوند حقیقت نداشته باشه.
 • pouya esmaeili
  pouya esmaeili :
  پیگیری کنید حسابی نقره داغ بشه..هم از کیسه رونده هم از پرسپولیس رونده....فوتبالش نابود شد...کسی که با لجن بازی قرارداد ببنده قراردادشو باد میبره میره گوشه خونه میشینه...قرارداد با ملوان 150 میلیون..با کیسه یک میلیاردو صد میلون خوب معلومه بازیکن وحش میشه جفتک میندازه
 • amin esfandiari
  amin esfandiari :
  با اینکه هز دستتون شاکیم ولی آفرین پیگیری کنید هم واثه کیسه حاشیه درثت کنید هم اگه تونستید یه پولی ازشون بکنید
 • PeRsPoLiS 6x4
  PeRsPoLiS 6x4 :
  بابا ولش کنید اینو خدا زده ما دیگه چرا بزنیمش خخخخخ
 • امیر نیکروش
  امیر نیکروش :
  برانکو شخصیت و بزرگی را به تیم ما برگرداند. بعد از چند سال دوباره همه از تیم انتظار برد در تمام بازی ها را داریم. الان همه از تساوی با فولاد ناراحتیم در حالی که عادت کرده بودیم فقط از باخت ناراحت باشیم و تساوی ها را غنیمت بشمریم. بعد از سالها به جایگاه اصلبمون که صدر فوتبال ایران است برگشتیم، همه تیم ها از رویارویی با پرسپولیس وحشت دارند، آخرین بار دهه ۷۰ بود که همه از پرسپولیس میترسیدند و امروز باز تیم ما شده پرسپولیس زلزله. تیمی که تا دقیقه ۹۰ حمله میکنه، تیمی که مدام بوی گل میده. از برانکو ممنونم. از مدیری مثل طاهری که به جای مصاحبه کردن و خودنمایی در تلویزیون و رادیو، سخت به دنبال تلاش برای درآمد زایی و گرفتن استادیوم و اسپانسر قویست ممنونم. رفقا این قدرت امرورمان را مدیون ۳ عامل اصلی هستبم:
  ۱. دانش و شخصیت برانکو
  ۲. مدیریت و شخصیت و اخلاص آقای طاهری
  ۳. صبوری خودمان و تشویق و حمایت از پرسپولیس در سال گذشته و در روزهایی که نتیجه نمبگرفت
  پس باز هم از تیم و تمام بازیکنان، چه ایرانی چه اکراینی چه هر جای دیگر، با هر رده سنی چه جوان و چه با تجربه حمایت کنیم. از مدیران باشگاه حمایت کنیم که دست دلال ها را کوتاه کردند، از برانکو عزیز حمایت کنبم.
  یادمان باشد پارسال این موقع چه حرف ها راجع به خریدن انصاری میزدند، امروز انصاری ملی پوش است. آن خبرنگاری که در بازی دوم از ربیع خواه ایراد میگیرد فکر میکنید واقعا بیش از برانکو فوتبال میفهمد؟ یا بیش از برانکو میخواهد ما موفق باشیم؟ نه دوست من. برای خریدن ربیع خواه به دلال ها پول اضافی ندادبم و حالا دارند این جوان را پیش هواداران خراب میکنند. انصافا در هیچ کدام از بازی ها عملکرد بدی نداشت. مگر طادمی روز اول که وارد زمین شد خوب بازی کرد؟
  با خودتان فکر کنید چرا کسی به مدافع نیمکت نشین بی اخلاق آبی ها و قرارداد یک ملیارد و دویستی او گیر نمیدهد؟چرا کسی به جذب منوچهری و کنعانی زادگان با آن همه هزینه و آن عملکرد مسخره و پر ایرادشان خرده نمیگیرد؟
  یادتان هست پارسال وقتی ماریچ چند بازی اول بازی کرد، چه جوی علیه برانکو راه افتاد؟ آخر فصل همه از بازی او تعریف کردند. امسال هم به ابن ۲ اکرابنی فرصت بدهبم شک نکنید پشیمان نمیشویم.
  رفقا دلال ها دستشان تا حدود زیادی از باشگاه کوتاه شده و هر روز برای ما میخواهند حاشیه بسازند. شک نکنید دلال ها هزاران رورنامه نگار و سابت گردان و دوست و آشنا دارنو، فریب این زالو ها را نخورید. ما از اعتماد کردن به برانکو و طاهری تا به امروز فقط سود برده ایم.
  یاد زمان رویانیان با آن همه هزینه بیفتید. خرید تمام بازیکنان گرانقیمت و یک مربی بسیار گران و نتیجه چیزی در حد فاجعه. آن روزها هر وقت تلویزیون نگاه میکردیم یا رادیو گوش میدادیم، آقای مدیرعامل در حال مصاحبه بودند. طاهری اهل خودنمایی نیست. از طاهری و برانکو با تمام وجود حمایت کنیم. یادم هست مدام نام رویانیان را در ورزشگاه فریاد زدیم. از همه هواداران خواهش میکنم در برابر صبا چند دقیقه پشت هم فقط طاهری را تشویق کنیم.
 • ناشناس
  ناشناس :
  گناه داره...بااینکه نامردی کرداماخداییش یه جوون اینطوری نابودبشه دل آدم میسوزه..حتماازمشاوران درستی استفاده نکردوگول زبان با زی کچل روخورد....ای خداممنون که هوای تیم ماروداری.شکرت
 • perspolis alone
  perspolis alone :
  8 هفتس شکایت کردن
  نه رای کمپانیو دادن نه رامینو
  حالا اگه قرار بود یه بازیکن مارو محروم کنن تو کمتر از 24 ساعت رای میدادن
 • امين 110
  امين 110 :
  اگرپرسپوليس هنوز هم پيگيرشكايت ازكنعاني زادگان مي باشه پس چرا پندارخمارلو درمصاحبه ايي عنوان كرده بود ازمحل شكايت كعناني مبلغ هنگفتي پول نصيب باشگاه گرديده كه ازمحل ان پول بدهي ها باشگاه پرداخت نموديم حالا ما مانده ايم قسم حضزت عباس قبول كنيم يا دم خروس را
 • امين 110
  امين 110 :
  معذرت مي خواهم خمارلو اشتباه بود اقاتركاشوند درمصاحبه اش عنوان كرده بود ازمحل پول كنعاني زادگان بدهي بازيكنان وپيش قسط انها داديم بازمعذرت ميخواهم
 • ALI PERSPOLISI
  ALI PERSPOLISI :
  کسی که باپرسپولیس درافتاد ورافتاد جوجه کیسه کوچولو

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال تاجیکستان
استقلال تاجیکستان
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن