اکسید هد

عابدزاده: فعلاً از آکادمی لذت می برم تا پیگیری مسابقات لیگ برتر

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 5005 ] - شنبه, 21 مرداد 1396

عابدزاده: فعلاً از آکادمی لذت می برم تا پیگیری مسابقات لیگ برتر

کاپیتان سابق تیم ملی ایران گفت: دوست دارم بازیکن های خوبی را به فوتبال ایران و تیم ملی معرفی کنم. احمد عابدزاده کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران این روزها به... 4 out of 5 based on 5 ratings.
عابدزاده: فعلاً از آکادمی لذت می برم تا پیگیری مسابقات لیگ برتر

کاپیتان سابق تیم ملی ایران گفت: دوست دارم بازیکن های خوبی را به فوتبال ایران و تیم ملی معرفی کنم. احمد عابدزاده کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران این روزها به...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان سابق تیم ملی ایران گفت: دوست دارم بازیکن های خوبی را به فوتبال ایران و تیم ملی معرفی کنم.

احمد عابدزاده کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران این روزها به دور از حواشی مختلف فوتبال ایران به فکر آکادمی خود است و با عشق و اشیاق  زیاد، تجربه ی را که طی  این چند ساله به دست آورده است را در اختیار نونهالان و نوجوانان با استعداد قرار می دهد. عابدراده گفت وگویی متفاوت در این باره داشته است که در ذیل می خوانید:

آقای عابدزاده دیدیم که با عشق و علاقه در حال کار کردن با این نونهالان هستید،چقدراین حس متفاوت است وقتی در کنار بازیکنان با استعداد حضور دارید. تجربیات خود را در اختیار آنها می گذارید و از حواشی فوتبال به دور هستید.
خیلی خوشحالم در کنار این عزیزان هستم، احساس می کنم این بچه ها مثل بچه های خودم هستند. من اولین بارم نیست که دارم کار می کنم، 6 سال در آمریکا بودم در آکادمی کار کردم و به نظرم نتیجه خوبی به دست آوردم، اینجا هم خوشبختانه دارم در ایران کارم را ادامه می دهم و مردم احساس می کنم لطف دارند، خانوادها در واقع از شرایط و امکانات ایران کاملا مطلع هستند، فرزندانشان را در اختیار ما قرار دادند، کادر مدیریتی و فنی آکادمی ما تمام تلاشش را می کند، مربی های ما وقت می گذارند تا بتوانیم تاثیرگذار باشیم و استعداد های خوبی را به فوتبال ایران معرفی کنیم. جا دارد از مدیریت داخلی آکادمی حامد کاکاوند تشکر کنم که تمام تلاشش را انجام می دهند همچنین از مربی های جوانی که در اختیار داریم،من با عشق با این بچه ها کار می کنم و مطمئن هستم در ادامه نتیجه خوبی را می گیریم.

فکر می کنید مسئولان در حال حاضر در ایران چقدر به فوتبال پایه با توجه به استعدادهای که وجود دارد اهمیت میدهند.
در بحث فوتبال پایه بستگی دارد مسئولین در فدراسیون فوتبال چه برنامه های دارند و چه کارهای انجام می دهند، چه شرایط و امکاناتی را می توانند در اختیار بگذارند، برای مثال در کشورهای اروپا و آمریکا که من فعالیت می کردم، یک نفر که مسئول فوتبال پایه از فدراسیون فوتبال آمریکا از آکادمی ها بازدید می کرد و هر روز باید برنامه ارائه می دادند. اگر بتوانند خوب کار کنند و با بچه ها نمره قابل قبول بگیرند درجه داده می شود و از لحاظ رتبه بالا می روند و برعکس آکادمی که شرایط خوبی نداشته باشد و خوب با بجه ها کار نکنند نمره منفی می گیرند و از لحاظ رتبه پایین می آیند، حتی فدراسیون حق دارند بچه ها را از آکادمی که شرایط خوبی ندارند خارج کنند و به آکادمی که رتبه خوبی دارند بفرستند، تا در آنجا فعالیت کنند.

من اطلاع ندارم که فدراسیون فوتبال ایران در بحث فوتبال پایه چه برنامه های دارد. شما رسانه ها باید از مسئولان سوال کنید که چه برنامه های دارند و چقدر اهمیت می دهند.

در حال حاضر نفراتی که زیر نظر شما کار می کنند چقدر استعداد دارند و نفر خاصی نظر شما را جلب کرده یا خیر؟
50 نفر از این بچه ها زیر نظر ما تمرین می کنند و به نظرم از این 50 نفر 8 نفر استعداد خوبی دارند و احساس می کنم باید بیشتر کار کنند، اگر از حالا زندگی حرفه ای را یاد بگیرند و تلاش کنند حتما در آینده از این 8 نفر قول می دهم خبر های خوبی بشنوید.

ما تمام نکات را به این بچه ها می گویم ولی بستگی دارد به این که خانواده ها همکاری کنند از لحاظ خواب و تغذیه به بچه ها بیشتر رسیدگی کنند نظم داشته باشند تا نتیجه خوبی بگیرند. الان بازیکنی هست، نزدیک به چهار سال زیر نظر من کار میکند، پانزده سال سن دارد، 192 سانت قد دارد، تمام نکات را رعایت می کند از لحاظ درس، تغدیه، خواب و درحال حاضر در لیگ اسپانیا بازی می کند. ابن را گفتم تا بگوییم اگر کسی هدف داشته باشد حتما می رسد اگر از سن کم با همکاری خانواده ها مطمئنا به نتیجه خواهد رسید.

آقای عابدزاده لیگ برتر امسال را تاپایان هفته سوم چطور دیدید؟ آیا تا به امروز لیگ جذابی داشته ایم؟

من حواسم به آکادمی و این بچه ها هست و فعلا فوتبال ایران را دنبال نمی کنم، خبر از نتایج دارم ولی حواسم به کار خودم است. هستند کسایی که در فوتبال کار می کنند. من با این بچه ها کار کنم برایم بهتر است و بیشتر لذت می برم.

من باید به فوتبال پایه برسم تا در آینده به فوتبال همین بچه ها به فوتبال ایران کمک کنند، اگر این ها درست بشود همین ها می توانند موثر و تاثیر گذار باشند. در صورتی در فوتبال پایه اصولی کار کنند، برای من مهم است اگر کسی از این آکادمی به جایی معرفی شود و وارد تیم ملی شود، بگویند که از آکادمی من به درجات بالاتری رسیده است و این برای من با ارزش است.

دوست ندارید در آینده به عنوان مربی به لیگ برتر برگردید؟

نه، این جا راحت هستم و دوست دارم در فوتبال پایه باشم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • حسن مغانلو
    حسن مغانلو :
    کسانی که به مهدوی کیا و علی کریمی بابت حمایتشون از شجاعی و حاج صفی ناسزا داده اند عده ای جنگ طلب و همانهایی هستند که فعلا کشور دستشونه و هم تفنگ دارند و همه رسانه .به زودی دوره حکومت فاسدشون به پایان می رسه و کشورعزیزمان دست مردم ایران میفته و انشاا... دوباره مردم به عزت خود خواهند رسید و سایه جنگ و تروریسیم وجنگ طلبی به پایان میرسه .مثل ۴۰ سال پیش

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن