اکسید هد

ماریچ: آمده ام به پرسپولیس کمک کنم/ قبل از آمدن به ایران از هموطنانم اطلاعات گرفتم مدافع تیم فوتبال پرسپولیس

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 3611 ] - دوشنبه, 29 تیر 1394

ماریچ: آمده ام به پرسپولیس کمک کنم/ قبل از آمدن به ایران از هموطنانم اطلاعات گرفتم مدافع تیم فوتبال پرسپولیس

لوکا ماریچ در گفت وگویی، درباره اینکه دیرتر از سایر ورزشکاران به تیم ملحق شده، گفت: طبیعی است دو هفته از تمرینات آماده سازی را از دست دادند، مشکلاتی در ناحیه ... 5 out of 5 based on 19 ratings.
ماریچ: آمده ام به پرسپولیس کمک کنم/ قبل از آمدن به ایران از هموطنانم اطلاعات گرفتم  مدافع تیم فوتبال پرسپولیس

لوکا ماریچ در گفت وگویی، درباره اینکه دیرتر از سایر ورزشکاران به تیم ملحق شده، گفت: طبیعی است دو هفته از تمرینات آماده سازی را از دست دادند، مشکلاتی در ناحیه ...

ارتش سرخ دات كام :

لوکا ماریچ در گفت وگویی، درباره اینکه دیرتر از سایر ورزشکاران به تیم ملحق شده، گفت: طبیعی است دو هفته از تمرینات آماده سازی را از دست دادند، مشکلاتی در ناحیه پا داشتم الان رفع شده و هر روز بهتر می شوم. زمانی که مصدوم بودم تا جایی که امکان داشت تمرین کردم و در حال حاضر وضعیت بهتری دارم.

وی در پاسخ به این سوال که در مدتی که با تیم کار کردید شرایط را چطور دیدید، اظهار داشت: با کیفیت کار می کنیم، بازیکنان زحمت می کشند و از اینکه می بینم بازیکنان 100 درصد توانشان را برای تمرین می گذارند لذت می برم.

مدافع پرسپولیس در پاسخ به این سوال که قبل از حضورتان در این تیم چقدر از سرخ پوشان شناخت داشتید، عنوان کرد: مطالبی خوانده بودم، می دانستم پرسپولیس بیشترین هواداران را دارد. از هموطن هایم که در ایران بازی کرده بودند نیز اطلاعاتی گرفتم و تا اینجا هم برایم خوب بوده است.

ماریچ در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه اردوی تدارکاتی ترکیه را چطور ارزیابی می کنید، خاطرنشان کرد: مهمتر از همه این است که همه در سلامت به سر می برند و با تمام توان کار می کنند. تمرینات بدنسازی همیشه سخت ترین کار آماده سازی قبل از شروع فصل است. امیدوارم همه آن طور که باید کار کنند چرا که تاثیر کار امروز در آینده مشخص می شود.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که فکر می کنید مهره موثری برای پرسپولیس باشید، گفت: قطعا. من به همین خاطر آمدم تا به تیم کمک کنم. تیم خوبی داریم و بازیکنان با آغوش گرم مرا پذیرفتند و الان وظیفه من این است تمام توانم را برای جبران محبت آنها بگذارم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن